Календар новин

Майстер-клас із скрапбукінгу

Нещодавно в стінах педагогічного коледжу проводилося відкрите заняття з художньо-прикладноі графіки, яке організував О.В.Кумецький у групі 4 курсу,  групи А спеціальності "Образотворче мистецтво".

Містерія Різдва

Зима ощасливлює нас у довгі похмурі дні та вечори цікавими неповторними зимовими празниками, найкращим серед яких є Різдво Христове зі своєю прадавньою символікою та життєствердним колядуванням.

«Містерія Різдва» - таку назву має  нова виставка в музеї ДПМ, яка відкрилася напередодні дня святого Андрія, 11 грудня 2014 року.

Передача термобілизни

 Провели передачу термобілизни. 
 У коледж завітали: координатор Ковельського центру допомоги 51 ОМБР Ірина Панасюк; старший лейтенант батальйону територіальної оборони Волинь-1 Андрій Кулій та представник ГО "Активіст" Сергій Семенюк. 

Акція "З Україною у душах!".

 Більше ста сьогоднішніх та колишніх студентів спеціальності "Образотворче мистецтво" та їх викладачів, протягом трьох годин написали 150 картин.

Передача картин волонтерам

 Червона риска, яка відзначила закінчення першого навчального семестру. Яким буде другий, і в яких умовах прийдеться працювати, покаже час, а нині ж - з Всесвітнім днем волонтера!

       ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА!

Пленерна практика

Сьогодні 6 листопада 2014 року в приміщенні педагогічного коледжу імені А.Ю.Кримського відкрита виставка пленерних етюдів, виконаних підчас навчальної пленерної практики студентами 2 курсу, групи А спеціальності “Образотворче   мистецтво”.

Подвижники народного мистецтва

Нещодавно у Волинському краєзнавчому музеї відбулася презентація каталогу Писанки другої половини ХХ – початку ХХІ століть. Збірка Волинського краєзнавчого музею : каталог / вступ. ст. О. М. Моренчук; упоряд. : Л. А. Мірошниченко-Гусак, О. М. Моренчук, Т. О. Хомова. – Луцьк : Терези, 2014. – 80 с. : іл.

Обереги для воїнів АТО

9 жовтня 2014 року студенти групи 4 -А курсу, спеціальності «Образотворче мистецтво» відгукнулися на пропозицію міського проводу Союзу Українок та долучилися до акції «Лист для воїна АТО».

День художника

12 жовтня 2014 року, відбулося святкування Дня художника у культурно-мистецькому центрі міста. Студенти групи 3-А відвідали презентації виставок місцевих художників( А.Ф. Михалика, Ю.О. Донских, З.М.Петровс та інших) . Сюрпризом для всіх стало відкриття виставки художниці з міста Чернівці - Оксани Мельник.

Етнографічна колекція «Сигма» в музеї ДПМ.

Мабуть важко знайти володимирчанина, який би не чув про діючі музеї у стінах педагогічного коледжу. Однією з найцікавіших  та вартих уваги є етнографічна збірка музею декоративно - прикладного мистецтва під назвою «Сигма».

ПЕД-УХА-2014

12 жовтня провели вже VI риболовний фестиваль педагогів Волині з лову хижої риби спінінгом з берега "ПЕД-УХА-2014", присвячений 75-річчю Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Ю.Кримського. У фестивалі взяли участь 11 команд з 8 освітніх установ області.

Допомога військовим

Ініціатива з передачі премій, які були виплачені викладачам коледжу до Дня працівників освіти, була реалізована! 10 жовтня на засідання педагогічної ради коледжу завітали провідні волонтери Волині: Наталія Попова (Соколова) та Анна Ткаченко.

Пам’ятаємо, цінуємо, вивчаємо

 Уже стало доброю традицією у вересні – жовтні кожного навчального року проводити у коледжі виховні заходи по вшануванню видатного педагога Василя Олександровича Сухомлинського.

Допомога військовим

25 вересня, у день сорока днів світлої пам′яті випускника коледжу Івана Пасевича, який загинув у бою у зоні АТО, першому батальйону територіальної оборони були передані 10 бензопил та засоби індивідуальної гігієни.

Виставкав "Безмежність почутів"

 29 вересня у Володимир-Волинському педагогічному коледжі ім.А.Ю.Кримського відбулося відкриття персональної виставки на тему «Безмежність почуттів»,на яку могли потрапити всі охочі.

День пам'яті

25 вересня викладачі та студенти коледжу, зібравшись на жалобну лінійку, вшанували пам’ять випускника, загиблого при виконанні військового обов’язку в зоні АТО,  Івана Пасевича і всіх волинян, справжніх українців, які віддали життя, захищаючи нашу незалежність.

Практика з удосконалення трудових навичок у групах 2-О, 2-Т.

Як відомо людина розвивається духовно і фізично тільки в праці. Без праці вона деградує. Будь-які спроби уникнути продуктивної праці призводять до негараздів як для особистості, так і для суспільства. З цього приводу К. Ушинський писав: «Якби люди винайшли філософський камінь, то біда була б ще невелика: золото перестало б бути монетою.

Голокост. Трагедія євреїв м.Володимира-Волинського під час Другої Світової війни

Нещодавно студенти 4-Б курсу педагогічного коледжу ім А.Ю.Кримського провели виховний захід для студентів першого курсу на тему: «Голокост. Трагедія євреїв м.Володимира-Волинського під час Другої Світової війни».

Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Барви Поділля»

 У м.Хмельницькому 29.05.2014р.  пройшов всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Барви Поділля».

Педагогічна практика

 Педагогічна практика студентів займає значне місце у формуванні професійних якостей майбутнього педагога, педагогічної техніки, майстерності та є важливою ланкою між оволодінням новітніми методичними технологіями  навчання і майбутньою викладацькою роботою.

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

З нагоди святкування 68 річниці з Дня Перемоги у коледжі був проведений відео-реквієм  «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». За організацію заходу відповідала голова студентського профкому Т.А.Карпук.

ПІДТРИМКА АРМІЇ

 Колективи студентів та працівників коледжу із захватом відгукнулися на ініціативу профспілкового комітету працівників навчального закладу та студентської ради про фінансову підтримку Збройних сил України. На розрахунковий рахунок ЗСУ перераховано одноденний заробіток працівників у сумі 16640,00грн.

Олімпіада з діловодства!

 17 лютого було проведено олімпіаду з діловодства, у якій взяли участь студенти 3 курсу групи Р. Учасники показали високий рівень знань та практичних вмінь з дисципліни.

     Переможцями стали:

    I місце – Подгурець Світлана.

Біль Чорнобиля з роками не зникає

  24 квітня в коледжі було проведено відкритий виховний захід на тему: "Біль Чорнобиля з роками не зникає", присвячений Міжнародному дню пам'яті Чорнобил

Обласне методичне об'єднання викладачів математики та фізики ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Обласна олімпіада з математики.

  Результати

 ІІ етапу шостої Всеукраїнської олімпіади з математики,

 проведеного на базі Володимир-Волинського педагогічного коледжу

02.04.2014 року (1030 – 1330)

 

Всеукраїнський вокально-хореографічний конкурсу "Твій шанс"

 28.03.2014р. студенти 3 курсу групи Б Кондисюк Анна та Лебедь В'ячеслав були учасниками Всеукраїнського вокально-хореографічного конкурсу "Твій шанс", який проходив у м. Луцьку.

Звіт третіх курсів про проходження практики

З вересня 2013 року на базі початкових та 5-х класів ЗОШ №5 студенти 3 курсу групи Б під керівництвом викладача хореографічних дисциплін Карпюк Валентини Вікторівни проходили педагогічну практику з додаткової кваліфікації "Керівник дитячого хореографічного колективу".

Весна, краса і чистота – у роботах Вікторії Вавринюк

Дівчина не збирається зупинятися на досягнутому. Каже, що їй понад усе подобається творити і вона хоче й далі різнобічно розвиватися та радувати своїми роботами оточуючих. Впевнена, що у Вікторії все вийде, недаремно ж її ім’я означає «Перемога».

Є в Шевченка народження дата, дати смерті в Шевченка немає!

 Традиційно березень у нашому місті розпочинається Шевченківськими днями. Такі дні – це завжди порив заглянути до «Кобзаря», пошукати нові дослідження і документальні фільми про Тараса, спроба відійти від забальзамованого стереотипу Пророка-Страдника, по-новому відкрити для себе його геніальність .

Стінна газета "Педагог"

 Загальноколеджну стінну газету «Педагог» присвячену 200 річчю від дня народження славетного сина українського народу Тараса Шевченка, готували студенти 2 курсу групи «А» спеціальності «Образотворче мистецтво», Наумук Іван та Сиротюк Інна під керівництвом  викладача малюнка та живопису Олексія Кумецького.

Персональна виставка студентів Ганни Шух та Ігора Гарщаля

    «Вчитель має виховати учня,  учень повинен перерости вчителя».

Д. В. Павличко

   Мабуть, для досягнення ідеї українського поета Дмитра Павличка, кожен вчитель  в педагогічній діяльності намагається знайти індивідуальний підхід до кожного учня.  

Олімпіада з інформатики

В середу 26.02.2014 року в коледжі під керівництвом Чуцького Миколи Андрійовича, викладача комп'ютерних дисциплін, відбулась олімпіада з інформатики серед студентів 1 курсів.

Регіональне методичне об’єднання

   З 17 по 19 лютого у Володимир-Волинському педагогічному коледжі ім. А.Ю. Кримського працювало регіональне методичне об’єднання викладачів соціально-економічних дисциплін педагогічних закладів І-ІІ рівнів акредитації західного регіону.

Інтелектуальне шоу «Брейн ринг»

 17 лютого 2014 року у Володимир-Волинському педагогічному коледжі  ім.А.Ю. Кримського відбулось інтелектуальне шоу «Брейн ринг», організаторами та ведучими якого були викладачі коледжу Семенюк Діна Володимирівна та Стрільчук Микола Сергійович.

Афганістан … Мій біль…Моя пекуча пам’ять…

15 лютого 2014 року Україна відзначала 25-річницю з дня виведення військ з Афганістану. З нагоди річниці у коледжі відбувся виховний захід «Афганістан … Мій біль…Моя пекуча пам’ять…».  На заході був присутній ансамбль Володимир-Волинської спілки ветеранів Афганістану та локальних війн.

Загальноколеджна олімпіада з Історії України та Всесвітньої історії

Нещодавно у коледжі відбулась олімпіада з історії України та всесвітньої історії, у якій взяли участь 22 студенти І та ІІ курсів.

   Призові місця вибороли:

   З історії України:               І місце   2-Р Козак Тетяна

                                        ІІ місце  2-Р Ковтун Лев

Олімпіада серед студентів спеціальності "Технологічна освіта

 13 лютого цикловою комісією викладачів технологічної   освіти  було проведено  І тур олімпіади спеціальності "Технологічна освіта" серед студентів 3-го курсу .

Олімпіада з англійської мови

 10 лютого цикловою комісією викладачів іноземних мов та методики викладання іноземної мови   було проведено олімпіаду з англійської мови серед студентів 2-го курсу.

Зустріч з Світланою Муравською

  21 січня 2014 року художній музей Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Ю. Кримського відвідала виконуюча обов’язки доцента Львівського інституту економіки і туризму, здобувач докторського ступеня центру пам’яткознавства НАН України, дійсний член українського комітету Міжнародної ради музеї Світлана Василівна Муравська.

Співпраця з художньою школою

Тісні творчі стосунки спеціальності «Образотворче мистецтво»   налагодились  з художньою школою. Вчителі школи часті гості у нас в коледжі (Михалик А.Ф., Надюкова І.Ю., Гарголь І.К.), а викладачі та студенти спеціальності відвідують заходи, які відбуваються у наших сусідів.