Календар новин

Майстер-клас із скрапбукінгу

Нещодавно в стінах педагогічного коледжу проводилося відкрите заняття з художньо-прикладноі графіки, яке організував О.В.Кумецький у групі 4 курсу,  групи А спеціальності "Образотворче мистецтво". Задумом Олексія Володимировича було запросити відому майстриню Юлію Шпіля, яка продемонструвала власні вироби зі скрапбукінгу та ознайомила присутніх із історією виникнення даного виду художньо-прикладноі діяльності.

Юлія - випускниця педколеджу, а також Київського інституту реклами, тому студенти та викладачі відділення залюбки відвідали зустріч з елементами майстер-класу.

Творча зустріч «Акварелі душі» у 3-А

Традиційно «Мистецька вітальня» групи 3 – А курсу зустрічає гостей.

23.10.2014р., на запрошення Лесі Гепргіївни Дембровської, студентів навідала директор культурно мистецького центру міста Володимира-Волинського, Петровс Зінаїда Мстиславівна, яка люб’язно погодилася поділитися секретами творчого успіху художника. Цікава і хвилююча бесіда торкнулася серця кожного студента. В «Мистецькій вітальні» панувала тепла атмосфера -  мистецтво об’єднало  всіх присутніх.

Містерія Різдва

Зима ощасливлює нас у довгі похмурі дні та вечори цікавими неповторними зимовими празниками, найкращим серед яких є Різдво Христове зі своєю прадавньою символікою та життєствердним колядуванням.

«Містерія Різдва» - таку назву має  нова виставка в музеї ДПМ, яка відкрилася напередодні дня святого Андрія, 11 грудня 2014 року.

Передача термобілизни

 Провели передачу термобілизни. 
 У коледж завітали: координатор Ковельського центру допомоги 51 ОМБР Ірина Панасюк; старший лейтенант батальйону територіальної оборони Волинь-1 Андрій Кулій та представник ГО "Активіст" Сергій Семенюк. 

Передача сувенірів волонтерам

Ще місяць назад волонтери Ковельський центр допомоги 51 ОМБР Наталія Соколова та Анна Ткаченко звернулися до студентів коледжу з проханням виготовити якійсь сувеніри, які можна було б вручати небайдужим людям, які принос

Акція "З Україною у душах!".

 Більше ста сьогоднішніх та колишніх студентів спеціальності "Образотворче мистецтво" та їх викладачів, протягом трьох годин написали 150 картин. Ці твори виконувалися для благодійного аукціону, який буде проводити Ковельський центр допомоги 51 ОМБР разом зі своїми закордонними партнерами для збору коштів на потреби наших вояків АТО. 

Передача картин волонтерам

 Червона риска, яка відзначила закінчення першого навчального семестру. Яким буде другий, і в яких умовах прийдеться працювати, покаже час, а нині ж - з Всесвітнім днем волонтера!

       ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА!

Пленерна практика

Сьогодні 6 листопада 2014 року в приміщенні педагогічного коледжу імені А.Ю.Кримського відкрита виставка пленерних етюдів, виконаних підчас навчальної пленерної практики студентами 2 курсу, групи А спеціальності “Образотворче   мистецтво”.

Подвижники народного мистецтва

Нещодавно у Волинському краєзнавчому музеї відбулася презентація каталогу Писанки другої половини ХХ – початку ХХІ століть. Збірка Волинського краєзнавчого музею : каталог / вступ. ст. О. М. Моренчук; упоряд. : Л. А. Мірошниченко-Гусак, О. М. Моренчук, Т. О. Хомова. – Луцьк : Терези, 2014. – 80 с. : іл. – (Колекції Волинського краєзнавчого музею, вип. 11). Це науково-популярне видання приурочене до 85-річчя Волинського краєзнавчого музею та 20-річчя проведення обласного конкурсу писанкарства.

Обереги для воїнів АТО

9 жовтня 2014 року студенти групи 4 -А курсу, спеціальності «Образотворче мистецтво» відгукнулися на пропозицію міського проводу Союзу Українок та долучилися до акції «Лист для воїна АТО».

 Виготовили обереги у вигляді білих ангелочків, які несуть на крильцях записку особливого змісту, персонально для кожного воїна українських збройних сил, захисника Вітчизни.

День художника

12 жовтня 2014 року, відбулося святкування Дня художника у культурно-мистецькому центрі міста. Студенти групи 3-А відвідали презентації виставок місцевих художників( А.Ф. Михалика, Ю.О. Донских, З.М.Петровс та інших) . Сюрпризом для всіх стало відкриття виставки художниці з міста Чернівці - Оксани Мельник. Під час виставок виступали представники громадськості міста.

Етнографічна колекція «Сигма» в музеї ДПМ.

Мабуть важко знайти володимирчанина, який би не чув про діючі музеї у стінах педагогічного коледжу. Однією з найцікавіших  та вартих уваги є етнографічна збірка музею декоративно - прикладного мистецтва під назвою «Сигма». Це автентична колекція пам’яток народного мистецтва та звичаєво - обрядової культури Волині, яка збиралася студентами коледжу під час етнографічної практики впродовж багатьох років діяльності додаткової кваліфікації «Керівник гуртка ДПМ» на спеціальності «Образотворче мистецтво».

ПЕД-УХА-2014

12 жовтня провели вже VI риболовний фестиваль педагогів Волині з лову хижої риби спінінгом з берега "ПЕД-УХА-2014", присвячений 75-річчю Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Ю.Кримського. У фестивалі взяли участь 11 команд з 8 освітніх установ області. На жаль стави села Русов Володимир-Волинського району на цей раз не порадували великими уловами... За два тури сумарно було зловлено 7 щук (найбільша 1091г) і 14 окурів (найбільший 346г). Переможцем турніру стала команда "Академіки" Академії рекреаційних технологій та права на чолі із ректором - Романом Карпюком.

Теги: 

Благодійний ярмарок

Ще один традиційний захід відбувся за програмою святкування 75-річчя коледжу - студентський ярмарок. Та цьогоріч він був наповнений суттєво іншим змістом - усі кошти, зібрані студентами від реалізації приготовлених власними руками наїдків та напоїв, виготовлених власноруч витворів мистецтв, виробів з дерева та металу, будуть передані на підтримку наших військових. Дякуємо усім гостям та жителям міста, які завітали на ярмарок та витратили символічні суми купуючи запропоновані студентами товари. Сума була зібрана чимала - 18 тисяч 700 гривень!!!

Теги: 

Допомога військовим

Ініціатива з передачі премій, які були виплачені викладачам коледжу до Дня працівників освіти, була реалізована! 10 жовтня на засідання педагогічної ради коледжу завітали провідні волонтери Волині: Наталія Попова (Соколова) та Анна Ткаченко. Розповідь Наталії про діяльність, яку проводить Ковельський центр допомоги 51 ОМБР, не залишив байдужим жодного присутнього у залі. Аня детально розповіла присутнім про комплектацію аптечок, якими Центр забезпечує хлопців на передовій. Рішенням педагогічної ради зібрані преміальні у сумі 40 тисяч 200грн.

Пам’ятаємо, цінуємо, вивчаємо

 Уже стало доброю традицією у вересні – жовтні кожного навчального року проводити у коледжі виховні заходи по вшануванню видатного педагога Василя Олександровича Сухомлинського.

Допомога військовим

25 вересня, у день сорока днів світлої пам′яті випускника коледжу Івана Пасевича, який загинув у бою у зоні АТО, першому батальйону територіальної оборони були передані 10 бензопил та засоби індивідуальної гігієни. Після слів вдячності, які проголосив боєць цього батальйону, він також звернувся до працівників та студентів коледжу із проханням допомогти батальйону теплими речами. На це прохання жваво відгукнулися студентський профком та студентська рада коледжу.

Виставкав "Безмежність почутів"

 29 вересня у Володимир-Волинському педагогічному коледжі ім.А.Ю.Кримського відбулося відкриття персональної виставки на тему «Безмежність почуттів»,на яку могли потрапити всі охочі.

Теги: 

День пам'яті

25 вересня викладачі та студенти коледжу, зібравшись на жалобну лінійку, вшанували пам’ять випускника, загиблого при виконанні військового обов’язку в зоні АТО,  Івана Пасевича і всіх волинян, справжніх українців, які віддали життя, захищаючи нашу незалежність.

День знань 2014

 Першовересневі дні щороку дарують нам по-літньому теплі та сонячні дні. Цей рік теж не став виключенням . А от свято День знань проходило зі сльозами на очах .

   Викладачі, батьки, студенти уважно слухали виступ міського голови Петра Саганюка, який зі сумом у голосі розповів, що тільки повернувся зі Сходу, наскільки складно там воякам АТО, як потрібна їм наша допомога. З початком навчального року привітав студентів отець Ігор Бігун, посмішки на устах присутніх з’явились лише тоді, коли священник окропив їх свяченою водицею.

Практика з удосконалення трудових навичок у групах 2-О, 2-Т.

Як відомо людина розвивається духовно і фізично тільки в праці. Без праці вона деградує. Будь-які спроби уникнути продуктивної праці призводять до негараздів як для особистості, так і для суспільства. З цього приводу К. Ушинський писав: «Якби люди винайшли філософський камінь, то біда була б ще невелика: золото перестало б бути монетою. Але якби вони знайшли казковий мішок, з якого вискакує все, чого душа забажає, або винайшли машину, яка цілком заміняє всяку працю людини, то самий розвиток людства припинився би».

Теги: 

Голокост. Трагедія євреїв м.Володимира-Волинського під час Другої Світової війни

Нещодавно студенти 4-Б курсу педагогічного коледжу ім А.Ю.Кримського провели виховний захід для студентів першого курсу на тему: «Голокост. Трагедія євреїв м.Володимира-Волинського під час Другої Світової війни».

    Ні з чим незрівнянні людські жертви понесло єврейство під час Другої Світової війни. Шість мільйонів життів - така ціна, сплачена єврейським народом за право на своє існування. Ім’я цій трагедії – Голокост (у перекладі з давньогрецької «всеспалення»). Жертвами Голокосту в Україні стали 1,4 млн. євреїв.  

Теги: 

Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Барви Поділля»

 У м.Хмельницькому 29.05.2014р.  пройшов всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Барви Поділля».

Педагогічна практика

 Педагогічна практика студентів займає значне місце у формуванні професійних якостей майбутнього педагога, педагогічної техніки, майстерності та є важливою ланкою між оволодінням новітніми методичними технологіями  навчання і майбутньою викладацькою роботою. Із труднощами, які виникали на шляху підготовки до проведення уроків студентами 3 курсу, групи А допомагали впоратися мудрі та досвідчені викладачі коледжу:

Пелех О.П. – керівник практики;

                                                        Катинська Л. Л. – методист;

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

З нагоди святкування 68 річниці з Дня Перемоги у коледжі був проведений відео-реквієм  «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». За організацію заходу відповідала голова студентського профкому Т.А.Карпук. Також долучилися викладачі музики: Стегній Т.А., Кошляцька Н.О., Махніцька В.В., Іванюк Т.В., Степанюк Ж.А., за монтаж відео відповідав Стець О.В., за озвучення – Юхимчук А. Роль ведучих виконували студенти Пелех І.

ПІДТРИМКА АРМІЇ

 Колективи студентів та працівників коледжу із захватом відгукнулися на ініціативу профспілкового комітету працівників навчального закладу та студентської ради про фінансову підтримку Збройних сил України. На розрахунковий рахунок ЗСУ перераховано одноденний заробіток працівників у сумі 16640,00грн. та еквівалент одноденної стипендії студентів у сумі 9450,00грн. Збір коштів триває.

Олімпіада з діловодства!

 17 лютого було проведено олімпіаду з діловодства, у якій взяли участь студенти 3 курсу групи Р. Учасники показали високий рівень знань та практичних вмінь з дисципліни.

     Переможцями стали:

    I місце – Подгурець Світлана.

    II місце – Сорока Тетяна, Булига Віталія.

    III місце – Романюк Аліна.

     Вітаємо переможців! Бажаємо подальших успіхів у навчанні та нових перемог.

Біль Чорнобиля з роками не зникає

  24 квітня в коледжі було проведено відкритий виховний захід на тему: "Біль Чорнобиля з роками не зникає", присвячений Міжнародному дню пам'яті Чорнобил

 Минуло 28 років, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом,і тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі. Цей день не минув безслідно, він розплодив по світу багато трагедій; він буде завжди об'єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією.

Виховний захід провели студенти 3-Є

Керівник групи Лахманець Т.В.

Обласне методичне об'єднання викладачів математики та фізики ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Обласна олімпіада з математики.

  Результати

 ІІ етапу шостої Всеукраїнської олімпіади з математики,

 проведеного на базі Володимир-Волинського педагогічного коледжу

02.04.2014 року (1030 – 1330)

 

Всеукраїнський вокально-хореографічний конкурсу "Твій шанс"

 28.03.2014р. студенти 3 курсу групи Б Кондисюк Анна та Лебедь В'ячеслав були учасниками Всеукраїнського вокально-хореографічного конкурсу "Твій шанс", який проходив у м. Луцьку.

Звіт третіх курсів про проходження практики

З вересня 2013 року на базі початкових та 5-х класів ЗОШ №5 студенти 3 курсу групи Б під керівництвом викладача хореографічних дисциплін Карпюк Валентини Вікторівни проходили педагогічну практику з додаткової кваліфікації "Керівник дитячого хореографічного колективу". Організовуючи гурткову роботу в закріплених класах, вони сумлінно вчили своїх вихованців мистецтву танцю. 

Весна, краса і чистота – у роботах Вікторії Вавринюк

Дівчина не збирається зупинятися на досягнутому. Каже, що їй понад усе подобається творити і вона хоче й далі різнобічно розвиватися та радувати своїми роботами оточуючих. Впевнена, що у Вікторії все вийде, недаремно ж її ім’я означає «Перемога».

   4 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, молода володимирська художниця Вікторія Вавринюк піднесла відвідувачкам відділення адаптації Володимир-Волинського територіального центру приємний подарунок. Тут відбулося відкриття персональної виставки робіт дівчини, наповнених красою, оптимізмом, душевною чистотою і подихом весни.

Золотих рук родина Сичиків

У міському територіальному центрі відкрились сімейна виставка родина Сичиків.

  І відрізняється вона від інших тим, що організована разом із територіальним центром і педагогічним коледжем, які тісно співпрацюють з жовтня минулого року. Студенти цього навчального закладу, проходячи практику навчають слухачів університету  третього віку.

Є в Шевченка народження дата, дати смерті в Шевченка немає!

 Традиційно березень у нашому місті розпочинається Шевченківськими днями. Такі дні – це завжди порив заглянути до «Кобзаря», пошукати нові дослідження і документальні фільми про Тараса, спроба відійти від забальзамованого стереотипу Пророка-Страдника, по-новому відкрити для себе його геніальність .

Стінна газета "Педагог"

 Загальноколеджну стінну газету «Педагог» присвячену 200 річчю від дня народження славетного сина українського народу Тараса Шевченка, готували студенти 2 курсу групи «А» спеціальності «Образотворче мистецтво», Наумук Іван та Сиротюк Інна під керівництвом  викладача малюнка та живопису Олексія Кумецького. Наумук Іван виконав  живописні малюнки-ілюстрації з біографії Тараса Шевченка, Інна Сиротюк шрифтові композиції до газети. Обоє студентів є відмінники навчання, активні учасники громадської роботи коледжу.

 

Персональна виставка студентів Ганни Шух та Ігора Гарщаля

    «Вчитель має виховати учня,  учень повинен перерости вчителя».

Д. В. Павличко

   Мабуть, для досягнення ідеї українського поета Дмитра Павличка, кожен вчитель  в педагогічній діяльності намагається знайти індивідуальний підхід до кожного учня.  

 Користуючись принципом індивідуального підходу, викладачі Володимир-Волинського педагогічного коледжу спеціальності «Образотворче мистецтво» намагаються знайти шлях порозуміння із кожним студентом.

Першість області з шахів

Вітаємо переможців обласних змагань з шахів

      06 березня 2014 р. в м. Луцьк відбулися змагання з шахів серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації. В змаганнях брали участь 10 команд, збірну команду в складі коледжу представляли студенти Власенко Олександр, 1-Є та студентка Довгун Христина, 3-А. В командному та особистому заліку збірна команди коледжу посіла ІІІ призове місце 

Олімпіада з інформатики

В середу 26.02.2014 року в коледжі під керівництвом Чуцького Миколи Андрійовича, викладача комп'ютерних дисциплін, відбулась олімпіада з інформатики серед студентів 1 курсів.

    Студенти коледжу вже неодноразово доводили, що володіють інформаційними технологіями. Призери попередніх років займали призові місця на обласній олімпіаді: Вітрук Роман 2 місце, Скок Катерина 3 і 1 місце в різні роки. Минулорічна наша представниця  - Марчук Наталія зайняла 4 місце в області.

Учасники цьогорічної коледжної олімпіади:

Регіональне методичне об’єднання

   З 17 по 19 лютого у Володимир-Волинському педагогічному коледжі ім. А.Ю. Кримського працювало регіональне методичне об’єднання викладачів соціально-економічних дисциплін педагогічних закладів І-ІІ рівнів акредитації західного регіону.

Флеш-моб "Україна - єдина, Україна - неділима!"

Посилання на відео: http://youtu.be/RaMvflULpN4

Скачати відео у гарній якості можна за посиланням: https://drive.google.com/file/d/0B3EeoAC-kbJUUkdJYThPcGExdms/edit?usp=sharing

Інтелектуальне шоу «Брейн ринг»

 17 лютого 2014 року у Володимир-Волинському педагогічному коледжі  ім.А.Ю. Кримського відбулось інтелектуальне шоу «Брейн ринг», організаторами та ведучими якого були викладачі коледжу Семенюк Діна Володимирівна та Стрільчук Микола Сергійович. У «Брейн рингу» взяли участь чотири команди: «Злі генії» (спеціальність «Образотворче мистецтво»), «Ерудити» (спеціальність «Технологічна освіта»), «Ренесанс» (спеціальність «Діловодство»), «Homo sapiens» (спеціальність «Початкова освіта»).

Афганістан … Мій біль…Моя пекуча пам’ять…

15 лютого 2014 року Україна відзначала 25-річницю з дня виведення військ з Афганістану. З нагоди річниці у коледжі відбувся виховний захід «Афганістан … Мій біль…Моя пекуча пам’ять…».  На заході був присутній ансамбль Володимир-Волинської спілки ветеранів Афганістану та локальних війн. Студенти 2-О, 2-Т на чолі з організаторами виховного заходу Наумчук О.П. та Стегній Т.А.  вшанували пам’ять тих, хто поліг в афганських ущелинах… 

Загальноколеджна олімпіада з Історії України та Всесвітньої історії

Нещодавно у коледжі відбулась олімпіада з історії України та всесвітньої історії, у якій взяли участь 22 студенти І та ІІ курсів.

   Призові місця вибороли:

   З історії України:               І місце   2-Р Козак Тетяна

                                        ІІ місце  2-Р Ковтун Лев

                                       ІІІ місце 2-Р Дмишко Дмитро

   з Всесвітньої історії:      І місце    1-Т Татарчук Олег та 1- Р Троць Вадим

                                    ІІ місце   1-Є Яйдельська Вікторія

Олімпіада серед студентів спеціальності "Технологічна освіта

 13 лютого цикловою комісією викладачів технологічної   освіти  було проведено  І тур олімпіади спеціальності "Технологічна освіта" серед студентів 3-го курсу .

   Завдання олімпіади включали тести  з професійно-орієнтованої підготовки, виготовлення творчого проекту, розробку плану уроку, захист фрагменту уроку та  презентацію проектної діяльності .

 

Перемогу вибороли:

І місце: Федорук Тетяна  (3-Т), Пилипчук Владислав (3-Т);

ІІ місце: Шахраюк Інна (3-О), Данилюк Юля (3-Т), Семенчук Віталій  (3-О);

Олімпіада з англійської мови

 10 лютого цикловою комісією викладачів іноземних мов та методики викладання іноземної мови   було проведено олімпіаду з англійської мови серед студентів 2-го курсу.

   Завдання олімпіади включали тести на перевірку мовної та мовленнєвої компетенцій.  Всі учасники продемонстрували вміння керувати своїм мовленням та структурувати його за допомогою тематичної організації,  зв’язності, логічної організації.

   

Зустріч з Світланою Муравською

  21 січня 2014 року художній музей Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Ю. Кримського відвідала виконуюча обов’язки доцента Львівського інституту економіки і туризму, здобувач докторського ступеня центру пам’яткознавства НАН України, дійсний член українського комітету Міжнародної ради музеї Світлана Василівна Муравська. Вона познайомилася з колекцією художніх творів музею.

   Приємно була здивована колекцією підручників з образотворчого мистецтва, які були випущені для загальноосвітніх шкіл на протязі багатьох років починаючи з 1947 року.

Співпраця з художньою школою

Тісні творчі стосунки спеціальності «Образотворче мистецтво»   налагодились  з художньою школою. Вчителі школи часті гості у нас в коледжі (Михалик А.Ф., Надюкова І.Ю., Гарголь І.К.), а викладачі та студенти спеціальності відвідують заходи, які відбуваються у наших сусідів.

   Нещодавно студенти 3 курсу групи А провели свято посвяти в художники для учнів-першокласників художньої школи. Свято вдалося на славу: учні задоволені, батьки згадали дитинство – приймали участь у конкурсах, студенти отримали найвищі бали за індивідуальне завдання з методики художнього навчання.

Тренінг за 10 версією Intel. "Навчання для майбутнього". м. Луцьк, 20 - 25 січня 2014 року

Тренінг за 10 версією Intel. "Навчання для майбутнього". м. Луцьк, 20 - 25 січня 2014 року.