Всеукраїнський вокально-хореографічний конкурсу "Твій шанс"

 28.03.2014р. студенти 3 курсу групи Б Кондисюк Анна та Лебедь В'ячеслав були учасниками Всеукраїнського вокально-хореографічного конкурсу "Твій шанс", який проходив у м. Луцьку.

  У конкурсі приймали участь хореографічні колективи з різних регіонів України, а виступи учасників оцінювало жюрі у складі провідних діячів культури та мистецтв, висококваліфікованих спеціалістів в галузі хореографії та вокалу, керівників професійних хореографічних та вокальних колективів, зірок українського шоу-бізнесу, а саме: Федоришин В.І. (заслужений діяч мистецтв України, професор Інституту мистецтв Національного університету ім. М.П. Драгоманова), Дужич В.І. (заслужений артист України, завідувач кафедри хореографії Інституту мистецтв Волинського національного університету ім.Лесі Українки, доцент), Дмитро Коляденко (хореограф, танцівник, телеведучий, співак) та інші.

     Анна та В'ячеслав представляли наш коледж у третій віковій категорії та зайняли почесне 4 місце серед дев'яти багаточисельних колективів цієї вікової категорії.

 

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь