Центр кар'єри

Інформація для пошуку роботи

Навчання , стипендії , конкурси – можливості для активної молоді.

Якщо Ви молода , активна й наполеглива людина, ця добірка можливостей саме для Вас! Цікаві освітні проекти, конкурси, стипендії та події дадуть змогу Вам реалізувати свій потенціал.

Де і як шукати першу роботу?

Пошук роботи через центри зайнятості
Одним з варіантів пошуку роботи є Державна служба зайнятості. Понад два десятиліття поспіль вона допомагає  у розв’язанні одного з найгостріших і найболючіших питань сьогодення – працевлаштування.

Які навички варто розвивати для успішної кар’єри

Існують дві групи навичок: універсальні та специфічні, що необхідні для певної роботи. Дуже важливо постійно розвивати перші, оскільки вони вимагаються при прийомі практично на будь-яку посаду.

Універсальні навички:

Якими якостями повинен володіти молодий фахівець, щоб його взяли на роботу?

Відомо, що молодому фахівцеві, який не працював раніше, влаштуватися на гарну посаду непросто. Які якості молоді цінують роботодавці, закриваючи очі на відсутність досвіду?

Як знайти і отримати роботу своєї мрії

Багато студентів чекає того дня, коли нарешті, отримавши довгоочікуваний диплом, зможуть претендувати на те робоче місце, про яке так довго мріялось під час здобування освіти в університеті. Але диплом – не VIP - картка, що автоматично гарантує отримання бажаної посади.

Корисне відео для пошуку роботи

Як розкрити свій потенціал

Державна служба зайнятості

Освітній портал ДСЗ

Як знайти роботу в маленькому місті