Методична рада

«КАНІКУЛЯРНІ СЕМІНАРИ»: СУЧАСНИЙ ПРОСТІР ДЛЯ ФАХОВОГО ЗРОСТАННЯ ПЕДАГОГІВ

На шпальтах січневого інформаційного вісника «ОСВІТНЯ ТРАЄКТОРІЯ» (засновник – Державна установа «Науково-методичний центр вищої і фахової передвищої освіти») розміщена публікація про успішне партнерство та ефективну взаємодію між Володимирським педагогічним фаховий коледжем імені Агатангела Кримського Волинської обласної ради та Комунальною уст

В КОЛЕДЖІ ВІДБУЛИСЬ «КАНІКУЛЯРНІ» СЕМІНАРИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Зимові канікули – чудовий час для вчителя, щоб відпочити та перезавантажитись. А ще це вдалий період для спілкування, обміну досвідом, підвищення власної педагогічної майстерності та професійної кваліфікації.

Викладання вибіркових дисциплін у коледжі: співпрацюємо з фондом Тhe LEGO® Foundation

Сучасна освіта вимагає інноваційних підходів та ресурсів, освітнього середовища, в якому здобувачі освіти мали б змогу не лише поповнювати свої знання, розвивати вміння і навички, але й формували компетентності, необхідні для розв’язання спеціалізованих завдань та практичних проблем в галузі освіти. 

Семінар “Сервіс графічного дизайну CANVA: можливості використання в роботі вихователя ЗДО” зібрав педагогів-дошкільників у стінах коледжу

Обмін досвідом - це чудова нагода представити себе та навчитися чомусь новому.

Семінар для вихователів закладів дошкільної освіти “Музикотерапія в роботі з дітьми з особливими потребами”

25 жовтня 2023 року для працівників закладів дошкільної освіти міста Володимира та громади викладачка Володимирського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського Вікторія Махніцька провела семінар на тему: "Музикотерапія в роботі з дітьми з особливими потребами".

Практика в Онлайн Таборі Go Camp: Навчання, Дружба та Культурний Обмін

Сучасний світ вимагає нових підходів до навчання та виховання молодого покоління. Один із цих інноваційних підходів представляє онлайн-табір Go Camp, який змінює поняття про літні канікули.

Семінар-практикум для вчителів іноземних мов

27 жовтня 2023 року відбувся семінар-практикум для вчителів іноземних мов з теми «Використання штучного інтелекту у навчанні англійської мови».

Останніми місяцями тільки й розмов що про штучний інтелект. Причиною першого сплеску бурхливого інтересу до нього стала поява в Україні ChatGPT – чат-бота зі штучним інтелектом.

Надання першої домедичної допомоги учасникам освітнього процесу

Важливим завданням сучасного педагога є забезпечення безпеки усіх учасників освітнього процесу, оволодіння навичками надання першої домедичної допомоги в разі необхідності. Це особливо актуально, коли освітній процес відбувається в умовах воєнного стану.

Річний план роботи на 2023/2024 навчальний рік

РІЧНИЙ ПЛАН РОБОТИ

Володимирського

педагогічного фахового коледжу
імені Агатангела Кримського
Волинської обласної ради
на 2023/2024 навчальний рік

 

Зустріч з фахівцями управління Державної служби якості освіти у Волинській області

28 червня відбулася зустріч представників закладів вищої та фахової передвищої освіти Волині, що здійснюють підготовку вчителів закладів загальної середньої освіти та вихователів закладів дошкільної освіти з фахівцями управління Державної служби якості освіти у Волинській області. Зустріч проходила в стінах Комунального закладу

Сторінки