Вибори директора

Результати голосування на виборах директора коледжу

27 квітня у Володимир-Волинському педагогічному фаховому коледжі ім. А.Ю. Кримського Волинської обласної ради пройшли вибори директора навчального закладу.

Оголошення про презентацію Проєкту стратегії розвитку коледжу Миколою Савельєвим

26 квітня о 14:40 год. в актовій залі коледжу кандидат на посаду директора коледжу  Микола Савельєв презентує свій Проєкт стратегії розвитку коледжу на 2023-2028 роки.

Запрошуємо представників громадськості, всіх членів трудового колективу, студентів.

Савельєв М.Г.: Проєкт стратегії розвитку коледжу

Савельєв М.Г.: ПРОЄКТ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ВОЛОДИМИРСЬКОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ІМЕНІ АГАТАНГЕЛА КРИМСЬКОГО ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ НА 2023-2028 РОКИ

ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА

Оголошення про день виборів директора

27 квітня відбудеться рейтингове голосування для конкурсного відбору на заміщення  вакантної посади директора Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського Волинської обласної ради.

Брати участь у рейтинговому голосуванні мають право:

Вибори представників з числа студентів для участі у рейтинговому голосуванні для конкурсного відбору на посаду директора

  

Протокол результатів виборів непедагогічних працівників, що братимуть участь у рейтинговому голосуванні

ДО УВАГИ ПРАЦІВНИКІВ КОЛЕДЖУ!!!

У вівторок, 04 квітня, о 14:30 в актовому залі коледжу відбудуться загальні збори непедагогічних працівників коледжу з порядком денним:

1. Про вибори представників для участі у рейтинговому голосуванні з конкурсного відбору на посаду директора Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського.

Витяг із протоколу засідання педагогічної ради щодо затвердження положень для проведення рейтингового голосування для конкурсного відбору на посаду директора коледжу.

Сторінки