Блоґи

Програма для друку додатків до атестатів, або як полегшити роботу класних керівників.

Впевнений, що всі програмні продукти для закладів освіти мають бути доступними та зрозумілими для звичайного користувача, а всі інновації розпочинають свій шлях від вчителя.

Які завдання виконує наша програма?

Тези доповіді «Професійний веб-сайт навчального закладу як умова формування інформаційно-комунікаційної компетентності громади»

Раджу дану публікацію прочитати тим, хто зацікавленний в розвитку сайтів навчальних закладів

В даній статті ми спробуємо довести важливість професійних віртуальних ресурсів таких, як сайти навчальних закладів, їх значення у розвитку інформаційно-комунікаційної компетентності громад регіону.

Коли ми чуємо слово сайт (від анг. site) – розуміємо, що мова йде про веб-сайт – віртуальний ресурс, який розміщений в глобальній мережі Інтернет. Більшість людей не задумуються, як вони створюються і що для цього потрібно.

«Сайт навчального закладу», дане словосполучення немає визначення в українській термінології як єдине поняття. Хоча часто застосовується в офіційних документах. На нашу думку, сайт навчального закладу – це професійний інформаційний ресурс, який розміщений у глобальні мережі Інтернет у публічному доступі, виконаний за принципами гіпертекту та гіпермедіа за допомогою прогресивних технологій. Даний віртуальний веб-ресурс повинен містити актуальну інформацію про освітню діяльність, персоналії, історію та традиції закладу освіти. У наповненні даного джерела повинні брати участь всі члени трудового колективу.