Блоґи

Практикум з інформатики. Мистецтво створення сайтів: CMS Drupal

Цьось В.А.
В 11 Практикум з інформатики. Мистецтво створення сайтів CMS Drupal: навч. посіб. Володимир-Волинський: ВВПК, 2021. 92 с.

Коледж є єдиним освітнім закладом Волинської області, що готує вчителів трудового навчання та єдиним педагогічним коледжем України, що розвинув цю спеціальність «з нуля»


Володимир-Волинський педагогічний фаховий
коледж ім. А.Ю. Кримського

В кінці 90-х рр. Україна переживає глибоку кризу у сфері розвитку засобів та методів збирання, обробки, перетворення та збереження інформації. Це позначається на всіх галузях економіки, в тому числі й на освіті.

Вимогою часу була тотальна інформатизація, в якій наша пострадянська незалежна держава дуже відставала від країн Заходу.

Програма для друку додатків до Свідоцтв про ПЗСО, 4 предмети ДПА. ОНОВЛЕНО

Оновлено 29.05.2024

Останні зміни: кількість предметів можна додавати/ + Допрацьована 2 сторінка.

Впевнений, що всі програмні продукти для закладів освіти мають бути доступними та зрозумілими для звичайного користувача, а всі інновації розпочинають свій шлях від вчителя.

Які завдання виконує наша програма?

Тези доповіді «Професійний веб-сайт навчального закладу як умова формування інформаційно-комунікаційної компетентності громади»

Раджу дану публікацію прочитати тим, хто зацікавленний в розвитку сайтів навчальних закладів

В даній статті ми спробуємо довести важливість професійних віртуальних ресурсів таких, як сайти навчальних закладів, їх значення у розвитку інформаційно-комунікаційної компетентності громад регіону.

Коли ми чуємо слово сайт (від анг. site) – розуміємо, що мова йде про веб-сайт – віртуальний ресурс, який розміщений в глобальній мережі Інтернет. Більшість людей не задумуються, як вони створюються і що для цього потрібно.

«Сайт навчального закладу», дане словосполучення немає визначення в українській термінології як єдине поняття. Хоча часто застосовується в офіційних документах. На нашу думку, сайт навчального закладу – це професійний інформаційний ресурс, який розміщений у глобальні мережі Інтернет у публічному доступі, виконаний за принципами гіпертекту та гіпермедіа за допомогою прогресивних технологій. Даний віртуальний веб-ресурс повинен містити актуальну інформацію про освітню діяльність, персоналії, історію та традиції закладу освіти. У наповненні даного джерела повинні брати участь всі члени трудового колективу.