Волонтерська діяльність

Коледж ярмаркував для допомоги на ЗСУ

У  Центрі культурних послуг Володимира 25 квітня відбувся благодійний ярмарок, який організували і провели викладачі та студенти коледжу.

Допомагати фронту будемо до перемоги!

23 квітня 2024 року директор коледжу Микола Савєльєв взяв участь у нараді Волинської обласної ради, яка проходила під гаслом "Допомагати фронту будемо до перемоги!".

Портативні зарядні станції для 14 окремої механізованої бригади імені Романа Великого з нагоди Дня коледжу

У листопаді 2023 року з ініціативи Миколи Савельєва, директора коледжу, та Тамари Карпук, голови студентського профкому, під гаслом " За розмінувану Україну" були проведені благодійні заходи: студентський ярмарок та конкурс " Осіння фантазія".

Дрони для 55-го окремого батальйону з нагоди Дня Вчителя

Сьогодні, 25 жовтня 2023 року,   по-справжньому знаковий для  нашого коледжу день. Завершився місячний марафон «Дрони для 55-го окремого батальйону з нагоди Дня Вчителя».

З нагоди свята ЗСУ, коледж передав подарунків для перемоги на 150 тисяч гривень

Українська армія – сила і гордість нашої Батьківщини. День Збройних сил України – одне з найважливіших свят особливо тепер, у час повномасштабного вторгнення, коли ми змушенні відстоювати свою Незалежність, адже ЗСУ зараз є нашою опорою.

Квадрокоптер для перемоги

Восьмий рік поспіль триває війна… Восьмий рік мужньо боронять рубежі Батьківщини наші безстрашні захисники і захисниці. З початком повномасштабного вторгнення агресора усі ще раз зрозуміли: лише спільна підтримка відважних бійців гарантує беззаперечну перемогу.

Швейні майстерні працюють для потреб фронту

У даний період українці переживають найважчі часи свого життя. Нам доводиться боронити незалежність та цілісність України. В такий нелегкий час чужих та байдужих людей немає. Майстерні ВВПК ім. А.Ю.Кримського не залишились осторонь.

Запрошуємо на тренінги

Запрошуємо усіх бажаючих: - на індивідуальні психологічні консультації, тренінгові заняття зі стресостійкості, що відбуваються кожної середи, о 16.00, у кабінеті № 27 - на консультації, тренування фахівця з пілатесу та фітнесу (запис в групу за QR-кодом в оголошенні).

Сторінки