ДЕНЬ ПОБАЧЕННЯ З ПЛАНЕТОЮ ЗЕМЛЯ: як це було?

Сьогодні, 25 березня 2026 року, Слов’янський парк перетворився на арену справжніх пригод! Студенти груп 1-А та 1-Б відсвяткували Міжнародний день Землі не за партами, а під час захопливого екологічного квесту.
Це не просто прогулянка — це був іспит на командність, витривалість та любов до природи.
Як проходив маршрут?
Правила були суворими, але справедливими:
єдність — понад усе. Увесь маршрут між локаціями команда долала пішки, тримаючись за спільну мотузку. Це символ нашого зв'язку з планетою та одного з одним.
Орієнтування: на старті учасники отримали карту з нанесеними контрольними пунктами (КП).
Послідовність: жодних хитрощів! Студенти мали відвідати всі локації по черзі — від КП 1 до КП 5.
Що чекало на дистанції?
На кожному пункті команди виконували тематичні завдання: розв’язували екоребуси, демонстрували знання про сортування сміття та обговорювали способи збереження довкілля. Тільки після успішного виконання завдання команда отримувала дозвіл рухатися далі до фінішу.
Дякуємо всім учасникам за неймовірну енергію та щирі усмішки! Ви довели, що майбутнє нашої планети — у надійних руках.
Бережімо Землю разом!
Підготовку і проведення заходу забезпечили викладачки біології та екології Тетяна Лахманець й Олена Цибульська.