Запрошуємо абітурієнтів на підготовчі курси

Курси розпочалися 12.02.2024 року. Набір триває!

Володимирський педагогічний фаховий коледж імені Агатанлела Кримського оголосив прийом на курси з підготовки до вступу в заклад. Курси передбачають навчання потенційних абітурієнтів української мови, математики, біології та образотворчого мистецтва (дисциплін, з яких складатимуться випробування, в залежності від спеціальності, в час прийому на навчання) в обсязі по 75 академічних годин із кожного предмета. Формат курсів очно-дистанційний. Чи варто проходити курс? Наскільки велика користь від проходження курсу? Такі питання виникають у чималої кількості дев’ятикласників, що в подальшому планують пов’язати свою долю з Володимирським педагогічних фаховим коледжем імені Агатангела Кримського.

 

Зареєструватися

 

 

У першу чергу, як говорить латинський афоризм, «scientia est potentia» (знання – це сила). Здобуття знань від іншого вчителя, з іншими баченнями та підходами, іншими вимогами та способом спілкування, завжди сприяє якісному формуванню компетентностей.

По-друге, математики, рідної мови, біології та образотворчого мистецтва навчатимуть викладачі, що є авторами завдань, які будуть використовуватися під час вступних випробувань. Схожі та аналогічні завдання використовуватимуться під час навчання.

Останнє і головне: згідно з умовами прийому рейтинговий бал абітурієнта, крім балів за вступні випробування та якість документа про освіту, може містити 10 додаткових балів за проходження курсів із підготовки до вступу в заклад. Додаткові бали можуть становити до 10% загального рейтингового балу абітурієнта, а це чимало в умовах, коли в рейтинговому списку часто вагу має кожен бал.

Вартість підготовчих курсів становить 1500 грн.

Реквізити для оплати за навчання:
Банк ГУДКСУ Волинської області
Код ЄДРПОУ 02125941
Рахунок UA368201720314241003201023033
Призначення платежу: плата за курси
Вказати прізвище вступника, курс - 0, група - А

Зареєструватися

Відео для вступників

Про спеціальності