Весна, краса і чистота – у роботах Вікторії Вавринюк

Дівчина не збирається зупинятися на досягнутому. Каже, що їй понад усе подобається творити і вона хоче й далі різнобічно розвиватися та радувати своїми роботами оточуючих. Впевнена, що у Вікторії все вийде, недаремно ж її ім’я означає «Перемога».

   4 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, молода володимирська художниця Вікторія Вавринюк піднесла відвідувачкам відділення адаптації Володимир-Волинського територіального центру приємний подарунок. Тут відбулося відкриття персональної виставки робіт дівчини, наповнених красою, оптимізмом, душевною чистотою і подихом весни.

    В експозиції – безліч картин Вікторії, виконаних у різноманітних техніках: гуашшю, аквареллю, тушшю, пастеллю, олією і навіть гелевою ручкою. Вони такі ж ніжні й гарні, як їх авторка, талановита, молода і чарівна художниця. Серед малюнків багато натюрмортів та загадкової абстракції. Саме у цих жанрах найбільше подобається працювати майстрині, в них вона втілює свою безмежну фантазію і креатив.

    Але не лише картинами можна помилуватися на виставці. Тут зручно вмостилися авторські ляльки-мотанки, а також виготовлені з ниток та інших підручних матеріалів. Біля них – в’язані гачком яскраві килимки та по-домашньому м’які й затишні диванні подушки з візерунками, виконані у техніці «нетканий гобелен». А які гарні композиції робить Вікторія зі звичайних кольорових серветок! Довго можна розглядати її «Дерево щастя» та ніжно-рожевий, ніби справжній, торт.  Ще однією прикрасою виставки стали фігурки орігамі, теж зроблені  талановитими руками  юної художниці.

   Вікторія – жителька Володимира, студентка І курсу факультету «Образотворче мистецтво» педагогічного коледжу. Закінчила Володимир-Волинську художню  школу, де досвідчені педагоги Адам Михалик та Ірина Надюкова не тільки навчили її добре малювати, а й прищепили любов до інших видів мистецтва і, головне, – надихнули на творчість. А після відкриття виставки Віка сама стала вчителем – проводила майстер-клас із виготовлення паперових квітів.

 

Всього оцінок: 151

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь