Виставкав "Безмежність почутів"

 29 вересня у Володимир-Волинському педагогічному коледжі ім.А.Ю.Кримського відбулося відкриття персональної виставки на тему «Безмежність почуттів»,на яку могли потрапити всі охочі.
   Молода, талановита студентка другого курсу відділу «Образотворче мистецтво» - Ірина Тушинська представила нам чудові роботи виконані як живописно, так і графічно. Картини притягували до себе погляд, в них відчувалось щось нове, свіже і неповторне. У кожну роботу юна художниця вдихала частинку своєї душі. Через її пензель проходили всі почутя: і радість, і сум, і хвилювання… Кожна картина унікальна.
    Ірина навчалась у художній школі міста Нововолинська. По закінченню не зупинилась, а навпаки продовжила розвиватись самостійно. В академічному розвитку , Ірині допомагає досвідчений педагог – Т.М.Токарева.
   «Що вас надихає у створені ваших робіт?»,- пролунало запитання серед відвідувачів виставки, на яке ми відразу почули відповідь: «Я багато слухаю музики, читаю книги, відвідую концерти та подорожую. Спілкування з різними людьми, їх почуття також є моїм натхненням». Серед багатьох запитань було і це: «На вашу думку. Що таке мистецтво?». Ірина відповіла, що мистецтво потрібно не розуміти, а відчувати! І справді – відчуття, куди краще покажуть нам суть, ніж якісь наукові твердження.

    Безмежність почуттів дає змогу побачити життя з іншого боку,можна віднайти себе і заглянути по той бік «стіни».
   Наприкінці виставки юну художницю привітали викладачі коледжу: куратор – В.В.Залуніні, О.Г.Гусєва, О.С.Білик. Також привітали та пораділи таланту одногрупники та студенти.
   Ми дуже вдячні Ірині, за чудовий настрій і захоплюючі враження картини.

                                                                                                    

                                                                                                                                                              І.І.Стародуб, студентка 2 курсу
                                                                                                                                                              відділа «Образотворче мистецтво»

Теги: