Виставка натюрмортів від «дошкільнят»

У 2012 році Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю.Кримського вперше провів набір студентів для навчання за спеціальністю «Вихователь дошкільної  установи, організатор образотворчої діяльності дошкільного навчального закладу».
Процес підготовки до майбутньої професії є дуже насиченим та одночасно цікавим і творчим. Адже серед інших дисциплін значне місце посідають мистецькі – рисунок, живопис, композиція.
Студенти групи 3-Є зізнаються, що раніше не розуміли того, наскільки творчою особистістю потрібно бути, щоб працювати з дітьми. Переважна більшість з них любили малювати, але розвинули свої вміння та досягли певних результатів у цій діяльності лише у коледжі.
Своєрідним підсумком досягнень лише з однієї теми «Натюрморт» (дисципліна «Рисунок і живопис») стала виставка студентських робіт, виконаних під керівництвом викладача Оксани Григорівни Гусєвої.
Увазі глядачів представлені графічні, живописні, декоративні натюрморти, які тішать око та наповнюють позитивною енергією, тому що створені з любов’ю.
Виставка «Натюрморт» розташована на 1 поверсі коледжу.