Даруємо новорічний настрій

Сердечно запрошуємо всіх відвідати виставку різдвяно-новорічної атрибутики «Ой ясна-красна на небі зоря» у стінах рідного  коледжу, ІІ поверх (приміщення музею), яку організували студенти 4-А курсу з викладачем Мартинюк Л.Г. Для вашої уваги пропонуємо огляд таких виробів: дідухи, павуки, різдвяні вінки, ялинки та ялинкові прикраси, вертепні маски та «шопки». Найкращу зірку для колядників виготовив студент Вавриш Валентин, вона прикрасить інсталяцію у центрі міста. Студенти 3-А долучилися до святкового настрою і намалювали вертепну зорю як оберіг на наступний щасливий рік.

 На першому поверсі, біля викладацької, розміщено міні-виставочка на якій красується  креативна ялиночка, прикрашена  іграшками та зірочками, виконаними з ниток.

 Виставка проводиться з метою збереження та популяризації звичаїв і традицій українського народу, формування позитивного іміджу коледжу як освітньо-культурного осередку, творчого та креативного студентсько-викладацького потенціалу, виховання патріотизму  у майбутніх педагогів.

Вивчаючи курс дисциплін професійно-практичного циклу, а саме декоративно-прикладного мистецтва та  художньої обробки матеріалів,  студенти спеціальності «Образотворче мистецтво» опановують майже всі художні техніки традиційної та сучасної обробки матеріалів. Особливо цікавий заліковий модуль напередодні новорічних свят, коли є можливість навчитися і спробувати свої творчі сили художника, попрацювати над розробкою проектів декору,  виготовити вироби та оздобити  їх народним декоративним розписом. Досить оригінально виглядають ялинкові прикраси – кульки, розписані вручну. Отож за роботою з’явилися нові, цікаві ідеї як прикрасити своє житло до свят, як застосувати різноманітні новорічні прикраси та різдвяні сувеніри.

 З повагою Леся Мартинюк

Теги: