Виставка фантазій Діани Боярин

Діана Боярин – студентка 2 курсу спеціальності «Образотворче мистецтво», яка любить фантазувати та вміє втілювати свої фантазії у малюнки. Персональну виставку таких робіт вона приготувала для огляду студентам, викладачам та гостям свого навчального закладу.

Ось що розповіла сама Діана: «Моя виставка називається «Світ моїх фантазій». Вона отримала таку назву через те, що більшість робіт я малювала зі своєї уяви.  Мої роботи не пов’язані однією темою. Люблю зображувати незвичайних людей, антропоморфних тварин, міфологічних істот та, навіть, літери. Мені подобається малювати все незвичайне. Джерелом мого натхнення є роботи художників- ілюстраторів та аніматорів».

 За два роки навчання у коледжі студентка значно покращила свій рівень у виконанні графічних і живописних робіт, за що вдячна своїм викладачам. Під керівництвом Лесі Георгіївни Мартинюк Діана навчилася: «бачити рефлекси на предметах, будувати зображення предметів за законами перспективи, малювати у різних техніках (олія, сангіна, вуглина)». А викладач Оксана Григорівна Гусєва «познайомила з основами композиції». 

Тож побажаймо творчих успіхів Діані Боярин та не зволікаймо з відвідуванням виставки «Світ моїх фантазій», яка розташована на 2 поверсі коледжу біля аудиторії №32.