МІСЦЕ СИЛИ

У неділю 14.05.17. на свято  мистецтва у Затурці прибули народні майстри з міста Луцька, Ковеля та Володимира-Волинського, щоб прилучитися до святкового дійства на території меморіального комплексу В’ячеслава Липинського. Етно-фестиваль «Над королівським шляхом» об’єднав усіх у великій мистецькій родині. Народні умільці ділилися секретами майстерності та демонстрували майстер-класи для всіх бажаючих. Ми з студентами в захопленні від роботи на гончарному крузі заслуженого волинського майстра гончарства Володимира Кусика. Диво-дивне, коли так легко і природньо з під руками майстра, з глини народжується глечик чи миска. Також милувалися виробами з соломи Валентини Якимович, плетивом з соломи та рогозу Євгенії Ромащук.

Студенти першого курсу Романюк Оленка та Соболь Марія представили на виставці власні роботи з писанкарства, які користувалися попитом у покупців. 

Усіх гостей музею вабить шляхетний старезний парк , де кожне дерево може розповісти цікаву історію. А ми кожного року їдемо потрапити на таємничий острів кохання, в тінистих хащах парку. Тут своєрідна енергетична аура, яка надихає митців на нові проекти і дає їм сили реалізувати найсміливіші ідеї. На фоні позитивних емоцій народився новий творчий квартет писанкарів «Сонцецвіт».  Повернулися ми з нагородами та приємними спогадами про фестиваль народного мистецтва.

Леся Георгіївна Мартинюк

 

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь