Оголошення

Запрошуємо на курси з підготовки до вступу в коледж. Розпочинаємо 23.05.2022 року.

Детальніше

Відбудеться мистецький симпозіум «Старовинна музика – сучасний погляд»

5 – 6 червня в місті Володимирі-Волинському відбудеться мистецький симпозіум «Старовинна музика – сучасний погляд».

Його організаторами є ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А. Ю. Кримського», Володимир-Волинська дитяча музична школа та Регіональна рада молодих вчених при управлінні освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації, а безпосереднім натхненником – кандидат мистецтвознавства Богдан Жулковський.

У середу, 5 червня, о 19:00 в греко-католицькій церкві святого Йосафата заплановано концерт «Старовинна музика у стародавньому місті» (з нагоди 80-річчя ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А. Ю. Кримського»), за участю Ukrainian Recorder Virtuoso Quartet «Dudalis» з міста Львова.

У програмі прозвучать твори європейських барокових композиторів Йоганна Себастьяна Баха, Антоніо Вівальді, Джироламо Фрескобальді, Алессандро Скарлатті, Ґеорґа Філіппа Телемана, Алессандро Марчелло, Генрі Перселла та Йоганна Пахельбеля.

У четвер, 6 червня, о 10:00 в актовій залі Володимир-Волинської дитячої музичної школи розпочнеться семінар-практикум, присвячений 65-річчю цього навчального закладу, в рамках якого відбудуться дві міні-лекції кандидатів наук з музикознавчої проблематики («Григоріанський хорал: погляд з ХХІ століття» та «Ігор Стравінський і Православна Церква»).

Опісля заплановано майстер-клас «Автентична інтерпретація музики бароко» (на прикладі «Маленької сонати» Йоганна Лініке в перекладі для сопілки і фортепіано та оперної арії «Vieni, vieni, o mio diletto» Антоніо Вівальді для солістки у супроводі інструментального ансамблю), участь в якому візьмуть вихованці Володимир-Волинської дитячої музичної школи.

Ознайомитися з детальнішою програмою запланованих подій можна на офіційному сайті ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А. Ю. Кримського».

Вхід на усі заходи мистецького симпозіуму безкоштовний.

Меценати – профспілка працівників ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А. Ю. Кримського» та Володимир-Волинська дитяча музична школа.