Викладач коледжу виступив на Міжнародному симпозіумі

Цими днями у стінах Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського проходить Міжнародний музичний симпозіум і практикум «Musica moderna: XV – XXI (до 450-ліття з Дня народження Клаудіо Монтеверді)», в якому беруть участь науковці з різних міст України та ближнього зарубіжжя (організатор і куратор – доктор мистецтвознавства, професор, академік Ніна Олександрівна Герасимова-Персидська).

Серед доповідачів – кандидат мистецтвознавства, викладач музичного мистецтва та культурології Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А. Ю. Кримського Жулковський Богдан Євгенович, котрий виступив на тему «Кондак у богословських, літургічних, філологічних і музикознавчих студіях: історіографічний аспект дослідження».

Вивченням архаїчного кондакарного співу музикознавець займається понад вісім років. Жанру кондака в сакральній монодії Київської митрополії XV – XIX ст. присвячено низку його наукових публікацій і кандидатську дисертацію (науковий керівник – кандидат мистецтвознавства, доцент Олена Юріївна Шевчук).

З початком роботи у Володимир-Волинському педагогічному коледжі, розширилася сфера зацікавлень митця. З-поміж його нових доробків, статті педагогічної тематики – «Актуальність релігійно-дидактичної концепції єпископа Володимир-Волинського Фадея (Успенського) для сучасної української та європейської педагогіки» і «Православний богослужбовий спів як засіб рецептивної музикотерапії школярів». Обидві праці упродовж найближчого часу будуть видані у науково-методичному часописі «Початкова школа» Міністерства освіти і науки України.