Міжнародний музичний симпозіум і практикум «Музика у ХХІ столітті: Antiqua + Nova»

27-29 квітня в стінах Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського проходив Міжнародний музичний симпозіум і практикум «Музика у ХХІ столітті: Antiqua + Nova», присвячений Ювілею завідувача кафедри старовинної музики, доктора мистецтвознавства, професора, академіка Національної академії мистецтв України, заслуженого діяча мистецтв України Ніни Олександрівни Герасимової-Персидської, в якому взяли участь провідні музикознавці з Києва, Харкова, Дніпра, Москви, Тбілісі.

Про це інформує офіційний сайт Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського.

Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А. Ю. Кримського гідно представив кандидат мистецтвознавства, голова ради молодих науковців Богдан Жулковський, котрий виголосив доповідь на тему «Ігор Стравінський і Православна Церква». На основі джерел та власних спостережень дослідник заявив, що протягом тривалого життєвого шляху композитор неодноразово міняв творчий почерк і манеру, місце проживання і навіть громадянство, проте завжди залишався вірним Православній Церкві.

Крім доповідей та лекцій, в рамках заходу відбулася презентація книги Олександра Щетинського «Лінії. Перехрестя. Акценти. Композитор Леонід Грабовський. Бесіди, статті, матеріали» та виконавський практикум «Присвята Йоганну Себастіану Баху», за участі студентів класу клавесину викладачів Світлани Шабалтіної та Ольги Шадріної-Личак.

Подібні публікації

2018 січ 5 - 16:26