Конференція у педколеджі зібрала сотні науковців з різних куточків України

У четвер, 22 листопада 2018 року, в стінах Вищого комунального навчального закладу «Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А. Ю. Кримського» відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасна наука та освіта Волині», присвячена 100-річчю Національної академії наук України.

Організатором заходу виступила Регіональна рада молодих вчених при управлінні освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації, а безпосереднім натхненником – кандидат мистецтвознавства, перший заступник голови ради Богдан Жулковський.

У конференції прийняло участь понад 200 досвідчених та юних учених з різних куточків України (Київ, Львів, Біла Церква, Луцьк, Ковель, Нововолинськ, інші міста і села Волинської області) та з-за кордону (Мінськ); з-поміж них 5 докторів і 73 кандидатів наук.

На відкритті наукової події виступили головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та вищої освіти управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації Лариса Роговська, директор Вищого комунального навчального закладу «Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А. Ю. Кримського», кандидат педагогічних наук, викладач-методист Микола Савельєв, голова Регіональної ради молодих вчених при управлінні освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації, кандидат юридичних наук, доцент Олена Назарук.

У рамках конференції було проведено пленарне засідання на тему «Національна академія наук України: історія та сьогодення» та вісім секційних засідань («Філологія та журналістика», «Психологія. Правознавство. Історія», «Мистецтво. Культура. Релігія», «Географія. Біологія», «Технічні та фізико-математичні науки», «Економічні науки», «Теорія та історія педагогіки», «Модернізація змісту освіти»).

Наукові співробітники бібліотеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки провели майстер-клас з користування міжнародними наукометричними базами Scopus і Web of Science Core Collection, а представники комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук» організували виставку кращих учнівських наукових робіт.

З детальною програмою конференції, збірником матеріалів та повним фотозвітом можна ознайомитися за наступними посиланнями:

Програма науково-практичної конференції

Збірник матеріалів конференції

Фотозвіт конференції

Коментарі

Чудові матеріали! Щиро вітаю організаторів і учасників конференції з успіхом і бажаю подальших досягнень. Не втрачаю надії побачити Ваше місто, побувати у Вашому навчальному закладі. Програму, на жаль, ми побачили запізно й не змогли завчасно придбати квитки на зручний потяг (мали намір їхати студентка А.Лінченко і професор Г.В.Онкович). Якщо матеріали видруковані, прошу - при можливості - надіслати три комплекти на мою адресу...
Картинка користувача admin.

Пані Ганно, сердечно дякуюємо за чудові відгуки! Княже місто та нашу alma mater потрібно відвідати та побачити обов'язково! Не обіцяємо, що зможемо відправити три комлекти, підводимо підсумки. Найближчим часом чекайте СМС з логістичної служби.

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь