До джерел народного мистецтва

Час від часу треба відволіктися від буденності та робити собі свято. Так  вирішили студенти першого і другого курсів спеціальності «Образотворче мистецтво» та поїхали у гості в Купичівську загальноосвітню школу. «Чому саме у цю школу?» - спитаєте ви. Тому, що саме у цій школі працює Заслужений майстер народної творчості Марія Кравчук, яка керує Зразковою студією «Житечко». Нам пощастило взяти участь у занятті студії. Майстриня та її учні навчили нас плести з соломинок косичку, показали як виготовити зірочку, ознайомили з особливостями матеріалів та інструментів, які використовуються в соломкарстві.
Директор школи, колишній випускник коледжу, Олександр Гончарук розповів нам про свою школу, показав спортзал, їдальню, де нас пригостили смачним обідом, музей села, музей школи, живий куточок та музей соломкарства. Найбільше вразила експозиція музею соломкарства де знаходились дивовижні роботи (плетіння з соломки) учнів студії, гостей школи, учасників міжнародних симпозіумів з соломкарства.
Повертаючись додому, аналізували побачене, ділились враженнями, та прийшли до загальної думки – ці дві години перебування, здавалося б у звичайній сільській школі, запам’ятаються надовго, будуть зігрівати наші душі добро і краса, що відчули та побачили ми серед звичайної сірої, а зараз ще й тривожної, буденності.