Призери всеукраїнського конкурсу!

Наші студенти 3 курсу спеціальності «Образотворче мистецтво», за ініціативи Олексія Володимировича Кумецького, викладача живопису на даній спеціальності та за сприянням Василя Анатолійовича Цьося, викладача інформатики, взяли участь у Інтернет-конкурсі «Барвисті акварелі осені».
Конкурс органзовувала компанія «РОСА», яка виготовляє матеріали для художників. 20 січня стали відомими результати конкурсу. Призові І та ІІ місце зайняли вихованці нашого коледжу – Яриніч Олег та Рижко Оксана відповідно.
27 січня представники компанії «РОСА» нагороджували переможців цінними призами у стінах коледжу. Вони подякували всім учасникам за виявлену ініціативу та внесення індивідуальності у розвиток акварельного живопису. Наголосили, що кожна з представлених робіт заслуговує на належну увагу як з боку професіоналів, так і з боку любителів творчості.

На нагородженні були присутні Кумецький О.В., Палій А.М., куратор групи 3-А, Хомюк І.В., заввідділом спеціальностей «Образотворче мистецтво» та «Трудове навчання». Вони ще раз закликали студентів до різного роду художніх конкурсів, бо це потужний стимул у вдосконаленні професійної майстерності.