«Козацькі забави 2011»

23 лютого 2011 року ожили давні українські традиції, залунали народні та сучасні українські пісні, задзвеніли в повітрі козацькі шаблі - і зійшлись козаки першого курсу педагогічного коледжу на «Козацькі забави 2011», присвячені Дню Захисника Вітчизни!
В рамках заходу пройшли змагання юнаків першого курсу груп: 1-О („Патріоти”); 1-Т („Арсенал”); збірна 1-Р та 1-В („Пірати”).
Команди, які за козацьким звичаєм називались куренями, продемонстрували козацьку завзятість та хист, силу та кмітливість, уміле володіння зброєю (при розборці та зборці АК-74) та вміння одягати «загально-захисний військовий костюм разом з протигазом», вправність при влученні в ціль, спритність.
Не залишились без уваги й вболівальниці – наші молоді „козачки” продемонстрували, як вони вміють надати першу медичну допомогу нашим „козакам”. Також порадував гостей свята гурт «Козаки» своїми козацькими піснями. За підсумками змагань найкращим куренем стала збірна команда 1-Р, 1-В „Пірати”. Проте, незважаючи на результати, подарунки від студентського профкому отримали всі учасники свята.
Такі заходи нині вкрай необхідні, вони орієнтують нашу молодь на правильні цінності: любов до своєї країни, стимулюють до розвитку здібностей та військово-патріотичного і національного виховання молоді, готують юнаків до армії, сприяють фізичному та духовному самовдосконаленню на базі історичних та культурних здобутків наших предків.
Свято було організоване під керівництвом Власенка Віталія Миколайовича, підполковника, викладача Основ захисту Вітчизни, за сприяння студентського профкому, студентської ради та викладачів Ц(П)К музики, методики музики та основ гри на музичних інструментах.