Творча зустріч з Інною Іванівною Совальською!

8 лютого 2011 року в коледжі відбулася творча зустріч із викладачем основ початкового курсу математики та методики математики Інною Іванівною Совальською.
Крізь хащі інтегралів і греблі числових рядів вона повела студентів і викладачів у світ поезії та пісні. «Бурхливий потік» - так назвала цю зустріч Інна Іванівна. Адже це в перекладі означає її ім’я. І ще бурхливим потоком почала створювати викладачка поезії в свій ювілейний рік. Але ще цікавіша була зустріч з нею тим, що вона представила до уваги слухачів свої власні пісні на власні вірші, які бурхливим потоком творчості почали струмувати в листопаді 2010 року. Всі твори виконані Інною Іванівною і студентами коледжу під власний акомпонемент на фортепіано.
Поезію викладачка пише з десяти років. А в цьому році підготувала до друку збірку із власних 110-ти віршів. Крім того, Інна Іванівна на свої слова створила 20 мелодій пісень, які поки що не записані нотами. Їх викладач грає на фортепіано і співає.

Поезія Інни Іванівни є лірикою, в якій вона оспівує рідний край, красу природи, рідне місто, красу людських почуттів.
Інна Іванівна своєю творчістю спонукає до творчих пошуків студентів, спрямовує їх на розкриття своїх здібностей, виховує любов до Батьківщини, повагу до людей праці, вчить бачити і відчувати прекрасне в житті.     
Зустріч «Бурхливий потік» - реалізація проекту життя та творчості Інни Іванівни Совальської. В неї великі творчі плани. А поки що студентська рада пропонує організувати нову творчу зустріч із студентами, на якій вони хочуть послухати вірші, що в січні були представлені на виставці поезії до Дня соборності України.
Творча зустріч з Інною Іванівною Совальською актуальна в коледжі ще й тому, що проблемним питанням закладу є розвиток творчого мислення, активної розумової діяльності.