Зустріч з Томенком Миколою Володимировичем!

Сьогодні наш навчальний заклад відвідав заступник голови Верховної Ради України Томенко Микола Володимирович.

Мета візиту Миколи Володимировича була присвячена святкуванню 140 річниці від Дня нородження видатного українського вченого, сходознавця Агатангела Юхимовича Кримського, ім’я якого носить наш навчальний заклад.
У виступі Микола Томенко розповів про А.Ю.Кримського та інших видатних українців, які зробили величезний вклад у розвиток державорення, історії України, української мови та літератури.
Він наголосив, що історичне минуле повинно бути важливою складовою виховання у підростаючого покоління патріотизму. Адже, патріотизм – це не лише вміння говорити українською мовою чи повага до української держави, точніше, до інститутів держави. Патріотизм – це стан радше емоційний, аніж раціональний.

Микола Володимирович також презентував слухачам свої монографії та ініціативи: світоглядний інтернет портал «Рідна країна» (http://ridnaua.org/); наукові монографії: «Історія української Конституції», «Теорія українського кохання», «Український романтик Микола Гоголь» та інші; аудіопроекти «Слуханка для української малечі», «Головні пісні та мелодії України», «Лебеді материнстка. Живий голос Василя Симоненка», «Кобзар». Тараса Шевченка».

Також Микола Томенко подарував презентовані збірки та аудіодиски на школи міста, відвідав музей ДПМ коледжу та сфотографувався біля погруддя А.Ю. Кримського.
Всі присутні отримали масу задоволення та приемних емоцій від цікавих, захоплюючих та грунтовних розповідей Миколи Володимировича.

Теги: