Коледж відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич

У рамках робочого візиту на Волинь, з ініціативи народного депутата України Ігоря Гузя, 11 березня коледж відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

У дебюті заходу студенти 4-го курсу презентували можливості інформаційних ресурсів закладу, особливості їх використання під час підготовки до роботи майбутніх спеціалістів «Нової української школи».

Під час зустрічі з колективом в актовій залі Лілія Михайлівна високо оцінила діяльність педагогічних коледжів України, зазначивши, що наші вихованці краще готові до роботи у закладах освіти, ніж випускники університетів. Міністр розповіла про перспективи розвитку «Нової української школи» та педагогічної освіти в Україні. У теплій і дружній атмосфері були обговорені питання, що цікавили працівників і студентів, а саме: можливості для розвитку коледжу після прийняття Закону України «Про фахову передвищу освіту», виплати стипендії студентам, особливості організації і проходження педагогічної практики майбутніми вчителями в умовах реформування загальної середньої освіти, вирівнювання заробітної плати викладачів загальноосвітніх та професійних дисциплін.

Міністр справила враження на учасників зустрічі своєю простотою і доступністю, тактовністю і компетентністю у широкому колі питань діяльності закладів освіти. Після зустрічі викладачі і студенти мали можливість зробити фото з Міністром, що ширяться на сторінках коледжан у соціальних мережах.


 

 

Найближчі події:

Прочитати повністю>>