Зустріч з фахівцями управління Державної служби якості освіти у Волинській області

28 червня відбулася зустріч представників закладів вищої та фахової передвищої освіти Волині, що здійснюють підготовку вчителів закладів загальної середньої освіти та вихователів закладів дошкільної освіти з фахівцями управління Державної служби якості освіти у Волинській області. Зустріч проходила в стінах Комунального закладу вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради у форматі круглого столу. Володимирський педагогічний фаховий коледж імені Агатангела Кримського на даному заході представляли т. в. о. директора коледжу Микола САВЕЛЬЄВ, заступник директора Олександр ЮРИНЕЦЬ та методистка коледжу Світлана СЛЮСАРУК-ЛІТВІН.

Учасники підсумували роботу у 2022/2023 навчальному році, проаналізували досягнуті результати, загострили існуючі проблеми, окреслили нові вектори співпраці: обмінялися думками стосовно формату подальших зустрічей, тематики лекцій, цільової аудиторії тощо.

Дякуємо начальниці управління Державної служби якості освіти у Волинській області Анлеліні КОРЕЦЬ, спеціалістам служби за ініціативу та допомогу у підготовці компетентних педагогів.

Дякуємо Збройним силам України за можливість тримати освітянський фронт Волині!

 

Світлана СЛЮСАРУК-ЛІТВІН, методистка коледжу

Теги: