Виставка теплих спогадів

У сірі дощові осінні дні ніщо нас не зігріває так, як спогади про літо. Своїми найяскравішими враженнями, які знайшли втілення у графічних  та живописних роботах, щедро поділилися з усією коледжною спільнотою студенти групи 3-го курсу спеціальності «Образотворче мистецтво» на виставці «Пленер-2016».  

Глядачі мають можливість побачити пейзажі різних станів літньої днини, впізнати знайомі куточки рідного міста та його околиць, насолодитися гармонійними поєднаннями кольорів, чіткістю штрихів і достатньо високим рівнем виконання художніх робіт.

Відкриття виставки, на яке були запрошені студенти груп 1-А і 2-А, відбулося у формі виховного заходу. Студенти Лазарук Таня, Магдюк Оля, Головенко Андрій, Вавриш Валентин, Дахнюк Софія розповіли про пленер, як вид навчальної-виробничої практики, про його особливості та можливості для власного творчого розвитку, про незабутні враження та емоції.

Студенти групи 3-А висловлюють вдячність керівнику навчально-творчої практики «Пленер» Оксані Григорівні Гусєвій за натхнення, терпіння та розуміння студентів.