Образотворче мистецтво

Викладачки коледжу - учасниці Фестивалю української писанки 2024 в Києві

Напередодні Великодніх свят у Києві відбувся Фестиваль української писанки, в якому взяли участь викладачки Володимирського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського - Оксана Білик та Леся Мартинюк. Грандіозний проект об’єднав майстрів з усіх куточків країни та встановив рекорд наймасовішого розпису писанок.

Коледж ярмаркував для допомоги на ЗСУ

У  Центрі культурних послуг Володимира 25 квітня відбувся благодійний ярмарок, який організували і провели викладачі та студенти коледжу.

Мистецький захід із традиційного воскового розпису писанок для здобувачів освіти

У вівторок 16 квітня в рамках проходження пробної практики у ліцеї #2 міста Володимира було проведено мистецький захід із традиційного воскового розпису писанок для здобувачів освіти 6-Д класу.

Результати опитування здобувачів освіти за освітньо-професійною програмою “Образотворче мистецтво”

Файл прикріплений до публікації

Благородні справи робляться тихо, але треба говорити про них, щоб надихати інших.

Благородні справи робляться тихо, але треба говорити про них, щоб надихати інших.

Творчі перемоги студентів-художників

Участь студентів спеціальностей 014 Образотворче мистецтво та 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація у художніх конкурсах є невід’ємною складовою навчального процесу.

Підсумки коледжної олімпіади з англійської мови

21 і 29 лютого 2024 року в коледжі пройшла щорічна олімпіада з англійської мови серед студентів І та ІІ курсів різних спеціальностей – ENGLISH OLYMPIAD. Ця подія відзначилася активною участю здобувачів, які продемонстрували високий рівень мовної та мовленнєвої компетентностей.

Гостьова лекція “Іконопис та світський живопис: сенси та виміри” з Ярославом Жупанюком

23 лютого в коледжі відбулася творча зустріч  “Іконопис та світський живопис: сенси та виміри” з членом Національної спілки художників України Ярославом Жупанюком.

Арт-перформанс «Ремесла» під час тижня образотворчого мистецтва

Арт-перформанс від англ. performance – вистава, спектакль, одна з форм мистецтва, де твором вважають дії автора, за якими глядачі спостерігають в режимі реального часу. Саме такий формат  показу та відображення зразків народного мистецтва Волині вибрали до «Дня відкритих дверей» в музеї декоративно-прикладного мистецтва педагогічного коледжу.

Сторінки