Образотворче мистецтво

Творча зустріч “Іконопис та світський живопис: сенси та виміри” з Ярославом Жупанюком

23 лютого в коледжі відбулася творча зустріч  “Іконопис та світський живопис: сенси та виміри” з членом Національної спілки художників України Ярославом Жупанюком.

Гармонія творчості та майстерності від Лесі Мартинюк та її вихованців

25 березня в культурно-мистецькому центрі міста Володимира викладач, художниця, голова циклової комісії  викладачів образотворчого мистецтва та окремих методик Леся Мартинюк представила спільну виставку власних робіт та робіт своїх вихованців спеціальності

Екскурсія на виробництво художніх матеріалів ROSA. ВІДЕО.

У непростий для всіх українців час студенти та викладачі спеціальності "Образотворче мистецтво" Володимирського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського Волинської обласної ради втілили чудови захід - екскурсію на виробництво художніх матеріалів ROSA у м.Нововолинськ.

Майбутні художники та викладачі мистецтва на виробництві художніх фарб ROSA

Переможці 2 сезону щорічного конкурсу від ROSA - "Герої відомих картин в сучасному світі", завітали на екскурсію нашим виробництвом та взяли участь в спільному майстер класі в техніці розпису тканин.

Чарівна сила ткацтва

Побутує думка, що за всю тисячолітню історію людство винайшло тільки три вкрай важливі речі: колесо, плуг і ткацький верстат. Геніальність цих винаходів полягає в неперевершеній досконалості поєднання форми та функції, доцільності та утилітарності.

Єднаймо душі словом Кобзаря!

Володимир-Волинський педагогічний фаховий коледж ім. А.Ю.Кримського, разом із закладами вищої та фахової передвищої освіти України, приєднався до онлайн-марафону "Єднаймо душі словом Кобзаря!".

День художника в коледжі

День художника — професійне свято України. Відзначається щорічно у другу неділю жовтня. 

В коледжі викладачі та студенти відзначали свято в минулий четвер. Було організовано ряд цікавих та пізнавальних заходів.

Студентка 2 курсу отримала перемогу у ІІІ Міжнародному конкурсі «Panorama-Art. Christmas miracle»

Участь студентів у мистецьких конкурсах обов’язкова складова нашої творчої освітньої діяльності. Ми, викладачі та студенти образотворчого мистецтва, активно готуємося до них, випробовуємо свої сили і, звичайно, перемагаємо. Кожне досягнення наших вихованців є особливим та цінним.

Кращі студенти отримали перемогу в творчому конкурсі

У грудні 2021 року кафедра мистецьких дисциплін і методик навчання  факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва Університету Григорія Сковороди в Переяславі організувала та провела творчий конкурс «Пізнай себе і світ».

Сторінки