ПОРТРЕТ НА ВЕРНІСАЖІ

Творчий захід для молоді відбувся у Володимирському молодіжному центрі. Основні учасники -  молодь міста та здобувачі освіти Володимирського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського.  Авторами та організаторами програми творчого заходу стали студенти 4-А курсу спеціальності «Образотворче мистецтво», які запропонували презентацію виставки академічних портретів студентки Ангеліни Корнійчук та творчих робіт виконаних студентами 4-А Болібрух Христиною, Гаркот Вікторією, а також портретів від випускників різних років навчання на спеціальності образотворче мистецтво під керівництвом викладача мистецьких дисциплін Лесі Мартинюк. Майстер-клас «Портрет-колаж в стилі Пікассо» провела студентка 4-А курсу Оксана Микитюк

На заході мова йшла про портрет та вернісаж. Портрет – (фр.) один із жанрів образотворчого мистецтва, що представляє зображення будь-якої людини, чи групи людей, які живуть чи жили насправді. Отож, студенти із задоволенням презентували свої роботи виконані з натури на своїх улюблених заняттях з живопису в коледжі. А фахівці-художники відмітили, що «уже в академічних рисунках та етюдах починаючих юних художників простежується не тільки розуміння основ образотворчої грамоти, а й присутній  натяк на власний стиль і почерк художника».

Вернісаж – (фр.) урочисте відкриття художньої виставкив присутності спеціально запрошених осіб. Отож, підпримати молодіжні ініціативи прийшли: заступниця директора з виховної роботи - Лариса Степанівна Мечнік, заступниця директора з навчально-виховної практики - Олена Павлівна Пелех, викладачі образотворчого мистецтва – Оксана Білик, Тетяна Токарева, Олена Ковальчук, Оксана Брус, Ольга Гудим.

Здобувачі освіти першого курсу, які вперше відвідали Володимирький Молодіжний центр, мали можливість познайомитися з його головними особами, – директоркою Маргаритою та її заступницею Вікторією. Молоді дівчата захопили усіх не тільки своєю харизмою а й зуміли зацікавити та запропонувати цікаві види дозвілля для молоді. Творча зустріч у форматі виставки відбувалася вперше, тому виникла необхідність познайомитися з авторами робіт, представлених для глядачів. Ангеліна Корнійчук – талановита, творча і працьовита студентка, за час навчання в коледжі досконало опанувала техніку пірографії. В дитинстві мріяла стати лікарем, а сьогодні стає педагогом-художницею – лікарем людської душі. Оксана Микитюк – відома своєю креативністю у створенні відеомантажів на теми мистецтва, віртуозно володіє технікою колаж, її курсова робота у техніці колажу «Треті півні» - стала окрасою музею студенських робіт у коледжі. Ангеліна Чак – відзначена високими нагородами на різних мистецьких конкурсах і на даний час є власницею багатьох дипломів, а в січні цього року нагороджена Почесною грамотою спілки художників України за виконану роботу  ліногравюру «Богині-Берегині українського народного мистецтва». Христина Болібрух та Бунда Вікторія – дівчата, які не тільки гарно малюють а й займаються сучасними танцями у Ценрті культурних прслуг нашого міста в групі «Iuna Group». Вікторія Гаркот – художниця за покликанням, мріє стати справжньою мисткинею сучаснго мистецтва, а мрії, як відомо здатні збуватися. Вероніка Лук’янова – може навчити малювати комікси – весела і товаристська. Вікторія Сав’юк – досконало володіє технікою акварельного живопису. Єлизавета Чижук - чарівна і загадкова, мила і добра вчителька, - її дуже люблять вихованці дитячого табору «Карамель», де вона проходила педагогічну практику. Марійка Бугай – малює не так як всі, - стилізація її робіт вражає найвибагливішу уяву.

Відбулося приємне спілкування за програмою творчої зустрічі, а саме: гра-забава «Намалюй портрет», розгляд презенації «Техніка колаж», перегляд фільму «Творчість Пабло Пікассо», майсте-клас «Портрет-колаж в стилі Пікассо», огляд виставки виконаних портретів на майстер-класі та феєрична фотосесія від Ольги Гудим. За брейк-кавою, гарним спілкуванням непомітно промайнув час, учасникам заходу сподобався формат програми творчої зустрічі.

Леся Мартинюк