Оголошення

Запрошуємо на курси з підготовки до вступу в коледж. Розпочинаємо 23.05.2022 року.

Детальніше

Предметна (циклова) комісія викладачів образотворчого мистецтва

Предметна (циклова) комісія викладачів образотворчого мистецтва була створена у 1994 році. Очолює циклову комісію Дембровська Леся Георгіївна – випускниця художнього факультету Прикарпатського університету імені Василя Стефаника. Нині старший викладач, визнаний майстер декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Лауреат обласної премії імені Модеста Левицького за популяризацію та розповсюдження мистецтва писанкарства. Керівник гуртка-студії „Писанки княжого граду”, якій у 2010 р. присвоєно звання „Зразкового колективу”. Учасниця багатьох міжнародних пленерів художників. Основним напрямком педагогічної діяльності є викладання художньої обробки текстильних матеріалів та етнодизайну. Керує науково-дослідною роботою студентів в секції „Образотворчого мистецтва”. Під її керівництвом було створено музей курсових робіт студентів з декоративно-прикладного мистецтва та етнографічну колекцію зразків народного мистецтва Волині. 

Білик Оксана Сергіївна – випускниця Луцького Державного педагогічного інституту ім. Лесі Українки. Нині старший викладач, здобувач Рівненського державного університету, керівник Зразкової студії писанкарства коледжу. Постійно приймає участь у виставках з писанкарства різних рівнів (м. Володимир-Волинський, м.Луцьк, м. Київ). Має нагороди обласних конкурсів з писанкарства (Диплом імені Модеста Левицького). Студенти Оксани Сергіївни є призерами обласних та Всеукраїнських конкурсів. Займається науковою роботою (статті друкуються у наукових виданнях, та керує науковою роботою студентів.
Гусєва Оксана Григорівна - закінчила Луцький державний педінститут ім. Лесі Українки. Двадцять років працювала вчителем образотворчого мистецтва у Володимир-Волинській ЗОШ №5, фіналіст конкурсу „Вчитель року – 2007”, переможці за роботу з обдарованими дітьми, нагороджена подяками і грамотами. Нині старший викладач Гусєва О.Г. працює над питанням розвитку творчих здібностей студентів та якісної підготовки їх до педагогічної навчальної практики.
Кумецький Олексій Володимирович – викладач-методист з багаторічним педагогічним стажем і досвідом.
За роки існування спеціальності „Образотворче мистецтво”, очолював методичне об’єднання викладачів образотворчого мистецтва. Під його керівництвом в коледжі було відкрито і оформлено музей живопису волинських художників. Студенти, яких навчав Олексій Володимирович навчаються у вищих навчальних закладах Луцька, Рівного, Кременця, Львова, Києва по спеціальності пов’язаною з образотворчим мистецтвом. Багато з них були активними учасниками конкурсів різного рівня і були його лауреатами. Окремі випускники беруть активну участь у виставках живопису на місцевому рівні. Певний вклад викладач вніс в розробку навчальних програм з професійних дисциплін „Малюнку”, „Живопису”, „Художньо-пикладної графіки”, „Пленерної практики”. До навчальних дисциплін, „Художньо-пикладна графіка” і „Пленерна практика” викладач створив навчальний посібник для студентів спеціальності „Образотворче мистецтво”.
Залуніна Валентина Володимирівна – 22 роки педагогічного стажу, викладач, керівник гуртка – методист, закінчила Ужгородське училище прикладного мистецтва та Київський інститут Реклами. Неодноразово нагороджувалась грамотами та дипломами І ступеня за кращі освітні проекти, грамотою Міністерства освіти, Дипломом імені Модеста Левицького. Учасниця Міжнародних пленерів та фестивалів. Мала авторські виставки „Писанки крізь приму дизайну” 2007,2009 м. Київ у Музеї українського народного декоративного мистецтва. Студенти та учні стали призерами міжнародних та Всеукраїнських конкурсів.
В 2008 р. збірна виставка Лесі Дембровської, Оксани Білик, Валентини Залуніної „Писанковий оберіг” в м. Київ – Печерська галерея культурологічного центру Українського товариства охорони пам’яток та культури.
Щурук Валерій Георгійович – педагог з достатнім педагогічним досвідом . Випускник художнього факультету Прикарпатського університету імені Василя Стефаника, колишній випускник Володимир-Волинського педучилища ім.А.Ю.Кримського. Викладає декоративно-прикладне мистецтво, спеціалізується в техніках художньої обробки деревини ( волинське кругле різьблення, гуцульське тригранно виїмчасте).

Токарева Тетяна Миколаївна - випускниця Володимир-Волинського педагогічного училища ім. А. Ю. Кримського (1997-2001 н. р.) по спеціальності "Вчитель образотворчого мистецтва та керівник  гуртка ДПМ". Згодом - випускниця Львівської Національної Академії мистецтв (2001-2006 н.р.) по спеціальності " Історія та теорія мистецтв". 5 років працювала вчителем-організатором у Володимир-Волинській ЗОШ № 2. Нині працює викладачем у педагогічному коледжі, основним напрямком педагогічної діяльності є дисципліни:  історія українського мистецтва, малюнку, живопису та дизайну. Брала участь у естетичному оформленні команди «Лавина каротину»  всеукраїнської акції « За здоровий спосіб життя»  навесні 2013 р., що захищала ім'я коледжу та виборола 2 призове місце у Волинській області. Організовувала відкриті лекції про сучасне українське та світове мистецтво за участі професора Львівської Національної Академії мистецтв Я.О.Кравченка. Брала участь у виставці творчих робіт випускників спеціальності "Образотворче мистецтво", приуроченій 20-річчю відкриття цієї спеціальності, яку представив у жовтні 2013 року О.В.Кумецький у стінах нашого коледжу. 

 

Долучення Розмір
ВОЛОДИМИРСЬКЕ ОБЛИЧЧЯ ВРУБЕЛІВСЬКОГО ПОРТРЕТУ.doc 160 КБ