Співпраця коледжу і художньої школи

Педагогічна освіта, вона така: ти і художник, і режиссер, і артист... Студенти 4-го курсу спеціальності "Образотворче мистецтво": Білик К., Бусько О., Короць С., Корольчук Ю., Михалюк Ю., Федчук а., Куць Д. разом зі своїм куратором Оксаною Григорівною Гусєвою та вчителями Володимир-Волинської дитячої художньої школи Гарголь І К. і Омельченко Т. С. провели Посвяту в Юні художники першокласників ДХШ.

У програмі свята були цікаві конкурси та розваги: «Портрет вчителя», «Портрет художника наосліп», розгадування кросворду про образотворче мистецтво, складання колективних композицій з паперових долоньок. Діти залюбки виконували завдання, які для них приготували Веселка (Короць С.), Біла Фарба (Бусько О.) і Чорна Фарба (Михалюк Ю.). Роль ведучих майстерно виконували Білик К. і Федчук А. Дмитро Куць забезпечив музичне оформлення заходу.

На завершення свята всі першокласники художньої школи отримали нагрудний значок «Юний художник». смачний пряник-олівець та прийняли участь у запальній танцювальній масовці, яку очолили наші студенти. Приємно було бачити щасливих задоволених дітей та чути слова подяки від  батьків. Свято вдалося!

Співпраця коледжу та художньої школи  - це хороший приклад та досвід для майбутніх вчителів. Посвята в Юні художники учнів 1-их кл. Володимир-Волинської художньої школи стала для студентів 4-го курсу спеціальності "Образотворче мистецтво" ще одним відповідальним і водночас приємним кроком на шляху професійного становлення

 

 

Викладач образотворчого мистецтва

Гусєва О.Г.