Студенти спеціальності "Образотворче мистецтво" перемогли у Всеукраїнському конкурсі витинанки «Мереживні вірші»

Студенти спеціальностей «Середня освіта (Образотворче мистецтво)» та «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» взяли участь у Всеукраїнському конкурсі витинанки «Мереживні вірші», який присвячено 150-річчю від дня народження Лесі Українки. Ініціаторами та організаторами  конкурсу є викладачі кафедри образотворчого мистецтва та дизайну факультету культури і мистецтв ВНУ імені Лесі Українки, меценаткою та ідейною натхненницею конкурсу стала професорка кафедри української літератури ВНУ, народна депутатка Ірина Констанкевич.

Понад 90 робіт надіслали на конкурс із 10 областей України. Найбільше - з Волині. І не дивно. Адже саме Волинь так органічно причетна до життя та творчості видатної письменниці. Наш коледж запропонував на розгляд журі п'ятнадцять творчих робіт. Голова журі - народна художниця України Тетяна Галькун  зазначила на відкритті виставки що кожна з робіт – унікальна. Тому найскладніше було обрати переможців конкурсу витинанок.

Роботи наших студентів достойно виглядали та конкурували з роботами студентів інших навчальних закладів України. Серед переможців конкурсу Криворука Лариса (1 курс група М) – Диплом другого ступеня та Лазарук Оксана (2 курс група А) – Диплом третього ступеня. Дівчата працювали з викладачами Мартинюк Л.Г. та Білик О.С. Всі учасники конкурсу отримали дипломи.

Виставка витинанок «Мереживні вірші» була розміщена  у Галереї мистецтв міста Луцька. Наші студенти були присутніми на відкритті виставки, мали змогу спостерігати оригінали робіт, порівнювати  зі своїми  витинанками. Всі роботи згодом експонувались у коледжі і отримали багато схвальних відгуків від викладачів та студентів.

Ми переконані, що ще не одноразово наші талановиті студенти прийматимуть  участь у таких потужних конкурсах та здобуватимуть перемоги.