Перемога у конкурсі "Веб-сайт - умова успіху"!

Наш сайт брав участь у другому всеукраїнському конкурсі на кращий інформаційний сайт навчального закладу – «Веб-сайт – обличчя успіху».

Участь у конкурсі взяли 134 учасника із всієї України, серед яких – 97 шкільних веб-сайтів, 11 веб – сайтів позашкільних навчальних закладів, 26 веб-сайтів – навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

За результатами оцінки поважними журі було обрано переможців в наступних категоріях:

  • Шкільні веб-сайти.
  • Веб-сайти позашкільних навчальних закладів (дошкільні заклади, будинки дітей та юнацтва, художні, музичні школи, курси, тощо).
  • Веб-сайти вищих навчальних закладів 1-2 рівня акредитації (коледжі, технікуми, вищі ПТУ та прирівняні до них навчальні заклади).

 Не зважаючи на конкуренцію, нам вдалося вибороти 3 призове місце у категорії «Динаміка», про що свідчать диплом Інтернет асоціації України та сертифікат на Web-хостинг об’ємом 5 Гб на 12 місяців від ТОВ «Адамант».

 Я, як розробник та адміністратор сайту, хочу подякувати адміністрації коледжу в особі директора Савельєва Миколи Григоровича та голові Ц(П)К викладачів комп’ютерних дисциплін, математики та фізики –  Цаль-Цальку Руслану Йосиповичу за розуміння і всебічну підтримку, Ващуку Богдану Володимировичу за практичні поради та співпрацю, всім педагогічним працівникам, які проявляють активність і додають новини на сайті.  

Від себе докладу всіх зусиль, щоб зробити сайт кращим та гідно представляти наш коледж в мережі Інтернет.

З повагою Василь Цьось, адміністратор сайту