Моє враження про конкурс «Вихователь року 2016»

24 лютого 2016 року у ДНЗ №8 «Вишиванка» м. Володимира-Волинського відбувся конкурс «Вихователь року». Це свято є традиційним: проводиться щорічно у різних дошкільних установах нашого міста. Цьогоріч на нього прибули гості з Луцька та усіх районних, міських методкабінетів області: методисти та інспектори з дошкільного виховання.

Упродовж конкурсу вихователі презентували свої педагогічні надбання, фахову майстерність, а журі справедливо оцінювало їх. Особливо приємно, що у складі журі була Пелех Олена Павлівна, заступник директора з навчально-виробничої практики ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю.Кримського».

На цей захід було запрошено ансамбль сопілкарів у складі викладачів і студентів педагогічного коледжу, зокрема: Музичука Олександра Миколайовича, Подзідзея Григорія Ігоровича, Козачук Олесі, Пех Юлії, Подзідзей Наталії, Вавдіюка Василя, Ярмоловича Олега (студентів груп 2-Є, 2-Б, 2-А,3-Б, 2-Р) під керівництвом Махніцької Вікторії Вікторівни.

Професійним виконанням віночка українських мелодій наш ансамбль підняв настрій усім присутнім та втамував хвилювання конкурсантів. Гучними оплесками і позитивним настроєм закінчився наш виступ.Особливо мені було приємно виступати в цьому дошкільному закладі, адже я тут проходжу тижневу педагогічну практику .

Високий рівень професійності та майстерності вихователів ДНЗ допомагає мені краще пізнати мою майбутню професію ВИХОВАТЕЛЯ!

Козачук Олеся,

студентка групи  2-Є

Теги: