Конкурс "Осіння фантазія"! Проголосуй за роботу викладача.

Недавно, в стінах рідного коледжу відбувся мистецький конкурс до Дня художника, який підготували викладачі образотворчого мистецтва     Токарева Т.М. та Дембровська Л.Г. В конкурсі взяли активну участь всі наші викладачі, які представили чудові творчі роботи. Компетентне журі у складі: Білик О.С., Кумецький О.В., Гусева О.Г., Залуніна В.В. визначили переможців, які будуть нагороджені призами.

 Привітаймо переможців: Карпук Т.А.,   Цибульська О.В.,         Єфремова Л.А., Совальська І.І., Катинська Л.Л., Юринець О.О., Савчук Т.О., Семенюк Д.В.

Олена Валеріївна Цибульська з повною відповідальністю відтворила натюрморт в техніці гуашевого живопису. Людмила Анатоліїівна Єфремова знову здивувала нас креативним баченням творчої композиції, де з «осінього синього неба хмаринка принесла дари…». Інна Іванівна Совальська побачила оком художника та поета «дивину у коледжному сквері зелені грона шишок на ялині». Олександр Олексійович Юринець один з перших відгукнувся на пропозицію участі у конкурсі. І як «бувалий» художник сміливо взявся за живопис з натури. Видно було, як вправно володіє олівцем та пензлем. Тарас Олександрович Савчук відобразив натюрморт з гарбузом в графічній техніці, а Діна Володимирівна Семенюк виразила власне кольорове бачення теми, виконавши роботу за мотивами творів О’Генрі «Осінній листок». Доторкнулася і до глибинних струн осені Лідія Леонідівна Катинська.