Розділ ЦК викладачів образотворчого мистецтва

Виставка подарованих реліквій у музеї коледжу.

Дуже цікаво знати як поповнюється етно колекція стародавніми вишитими сорочками, рушниками, доріжками, серветками та іншими речами, які складають невеличку збірку старожитностей волинян у музеї коледжу. Саме про це йтиме мова у пропонованій статті.

Манекени оживають в музеї

Тиждень образотворчого мистецтва розпочався в приміщенні коледжного музею декоративно-прикладного мистецтва згідно оголошення про «День відкритих дверей». Напередодні цього заходу студенти-четвертокурсники підхопили пропозицію від Лесі Мартинюк, про можливості представити колекцію етно-одягу цікаво,  по-новому.

Арт-перформанс «Ремесла» під час тижня образотворчого мистецтва

Арт-перформанс від англ. performance – вистава, спектакль, одна з форм мистецтва, де твором вважають дії автора, за якими глядачі спостерігають в режимі реального часу. Саме такий формат  показу та відображення зразків народного мистецтва Волині вибрали до «Дня відкритих дверей» в музеї декоративно-прикладного мистецтва педагогічного коледжу.

Ангеліна Лисик з 2-А перемогла у всеукраїнському мистецькому конкурсі

Ангеліна Лисик, студентка 2 курсу cпеціальності 014.12 "Середня освіта (Образотворче мистецтво)", виборола 1 місце у щорічному Всеукраїнському конкурсі художніх робіт "Герої, образи та предмети з відомих картин у сучасному світі ", який був організований українським виробником професійних матеріалів для

Чарівна сила ткацтва

Побутує думка, що за всю тисячолітню історію людство винайшло тільки три вкрай важливі речі: колесо, плуг і ткацький верстат. Геніальність цих винаходів полягає в неперевершеній досконалості поєднання форми та функції, доцільності та утилітарності.

Олімпіада з образотворчого мистецтва

08.03.2023 року у коледжі проведено олімпіаду з образотворчого мистецтва.

Студенти змагалися у двох турах: теоретичному та практичному.

Випробування малюванням та ще й творчого характеру не з легких, адже на протязі двох годин потрібно створити композицію-ілюстрацію до поетичної лірики Тараса Григоровича Шевченка

Вишита колекція музею декоративно-прикладного мистецтва

Навчально-методична робота при викладанні мистецьких дисциплін на спеціальності образотворче мистецтво  спрямовується на поглиблене національне виховання підростаючого покоління засобами народного мистецтва та музейних комунікацій. Колекція експонатів у музеї декоративно-прикладного мистецтва педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю.

Бронза у творчому конкурсі

З нагоди 300-річчя від Дня народження українського філософа Григорія Сковороди Володимирська дитяча художня школа ім.М.Рокицького проводила конкурс малюнків.

Кращі студенти отримали перемогу в творчому конкурсі

У грудні 2021 року кафедра мистецьких дисциплін і методик навчання  факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва Університету Григорія Сковороди в Переяславі організувала та провела творчий конкурс «Пізнай себе і світ».

Перемога у Міжнародному конкурсі "Акварель"

«Щастя приходить до того, хто багато працює», - цитата художника епохи Відродження Леонардо да Вінчі, актуальна й нині для студентів спеціальності образотворче мистецтво педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського.

Сторінки