День народження Т.Г.Шевченка

Великий син великого народу

З метою поглиблення знань студентів про життєвий та творчий шлях Т.Г. Шевченка, продемонструвати чарівність та волелюбність Шевченкового слова, показати як поет оспівує красу рідного краю, виховувати любов і повагу до спадщини, яку залишив Кобзар 06.03. 2024 року в бібліотеці проведено літературний вечір «Великий син великого народу».

ПОРТРЕТИ Т.Г. ШЕВЧЕНКА У ПЕДАГОГІЧНОМУ КОЛЕДЖІ

Відомо, що здавна портрет Т.Г. Шевченка з великою шаною розміщувався поряд з іконами у кожній українській оселі, як своєрідний оберіг.  І сьогодні портрет Великого Кобзаря красується в навчальних закладах нашого міста. Педагогічний фаховий коледж ім. А.Ю.

Відзначаємо 210 День народження Тараса Шевченка

Велич Тараса Шевченка  осягнути важко, бо народжуються  такі Пророки раз на тисячоліття. Він став долею і заповітом українського народу.  На сторожі правди , любові, честі та совісті  стоїть його слово.

"Свіча запалена від серця". Захід присвячений Дню народження Т.Г. Шевченка

Безсмертне ім’я великого українського поета  і художника Тараса Григоровича Шевченка відоме скрізь, як ім’я людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу. Це постать в українській історії, що ввібрала у себе живу душу народу, стала невід’ємною частиною його життя.