Відзначаємо 210 День народження Тараса Шевченка

Велич Тараса Шевченка  осягнути важко, бо народжуються  такі Пророки раз на тисячоліття. Він став долею і заповітом українського народу.  На сторожі правди , любові, честі та совісті  стоїть його слово. Він вів за собою наш народ в минулому столітті, коли українці пробивали собі шлях до незалежності, а ще більше він потрібен нам сьогодні, коли відстоюється в тяжких боях наша Україна.

Проникливо читали геніальну поезію Тараса Шевченка Анісія Остап’юк, Яна Василишин, Софія Новосад.  А послання «І мертвим, і живим..» не залишило байдужими жодного глядача: так проникливо  прочитали її  Ющук Роман, Денисюк Сергій, Іванников Влад. Їхнє слово знаходило відгук у кожному серці молодих людей, які, затамувавши подих , слухали талановитих юнаків.

Цікаво й те, що твори Шевченка виконувались по-новому . Так оригінально  звучав дует Соломії Вознюк та Сергія Денисюка, який підготувала молода талановита викладачка Тетяна Табаченко.Своєрідне аранжування пісні «Думи мої» у виконанні ансамблю «Джерело» та танцювального колективу (керівники Сурмик С .С. та…Д.Олексюк)  стало  великою  насолодою для всіх, хто був у залі. Камерно звучала пісня «Садок вишневий коло хати » у виконанні…. І, звичайно, перлинами концерту став виступ хору під керівництвом Тетяни Табаченко, ансамблю «Розмай » під керівництвом Олександра Дидича.  А заключна пісня «Шлях до Тараса » у виконанні О.Дидича зірвала шквал оплесків у залі.

Сьогодні студенти коледжу ще раз переконалися, що справжня поезія завжди сучасна.