Містерія Різдва

Зима ощасливлює нас у довгі похмурі дні та вечори цікавими неповторними зимовими празниками, найкращим серед яких є Різдво Христове зі своєю прадавньою символікою та життєствердним колядуванням.

«Містерія Різдва» - таку назву має  нова виставка в музеї ДПМ, яка відкрилася напередодні дня святого Андрія, 11 грудня 2014 року.

Експозицію оформила Дембровська Леся Георгіївна, представивши творчі роботи студентів минулих років навчання, що зберігаються у фондах музею. Вироби різдвяно-новорічної атрибутики, яка виникла в глибині тисячоліть в Україні і прикрашає  життя та побут українців ще й сьогодні, міцно узвичаїлися серед нас – без них свято сьогодні якось навіть і не мислиться.

 На виставці можна побачити: різдвяні шопки, вертепні маски, зірки, торбини для колядників, новорічні композиції, дідухи, подарунки святого Миколая тощо.

Студенти 3-А та 4-А, під керівництвом викладачів Залуніної В.В., Дембровської Л.Г., Токарєвої Т.М.,  представляють сучасні дизайнерські  ідеї для виробів різдвяно-новорічної атрибутики, цікаво вирішуючи композицію та форму подачі проекту.

Увагу всіх привертає вишукане ялинкове дерево, прикрашене іграшками ручного виготовлення. Його подарували студенти 4-А з керівником групи Токарєвою Т.М.

12.12.14 виставку відвідала делегація з Любомльського району, вчителів шкіл, керівників гуртків ЦПО, у складі п’ятнадцяти осіб. Екскурсію провела викладач коледжу -  Дембровська Л.Г.

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь