Золотих рук родина Сичиків

У міському територіальному центрі відкрились сімейна виставка родина Сичиків.

  І відрізняється вона від інших тим, що організована разом із територіальним центром і педагогічним коледжем, які тісно співпрацюють з жовтня минулого року. Студенти цього навчального закладу, проходячи практику навчають слухачів університету  третього віку.

   На виставці свої роботи представила сім’я Сичиків з Турійська, а донька Вікторія навчається у педагогічному коледжі на першому курсі на відділенні «Образотворче мистецтво». Юнка дуже обдарована, що не в дивну, бо в творчому добутку її сім’ї сотні різних виробів. Нажаль ,щоб їх побачити,потрібні більш просторі зали. А на цій виставці можна було ознайомитись з ними із каталогів та альбомів.

  Голова сім’ї Віктор Сичик навчає дітей різьби по дереву в Турійському будинку дитячої творчості, а його дружина Оксана, мама Вікторії, керує у цьому ж закладі різними гуртками (квілінг, бісер,нетканий гобелен). Уже 18 років це подружжя навчає дітей нарадному ремеслу,деяких давно забутих його видів ,як, наприклад,нетканий гобелен Донта.

     Вікторія з трьох років майже весь час проводила з батьками на їхній роботі. Її дитяча цікавість до мистецтва переросла в захоплення. Найбільш до душі їй припала вишивка-нитками , а пізніше-бісером.

  Її доробку багато ікон, картини на яких різнобарв’я квітів, птахів і звірів,природи, виготовлений методом нетканого гобелену. Ця юна дівчина брала участь у різних конкурсах, зокрема в «Талантах тисячоліття», «Волинь вишивана», дипломатом телеконкурсу « Шукаємо таланти» на телеканалі      «Аверс».

   На виставку завітали друзі Вікторії з педагогічного коледжу, викладачі, відвідувачі тер центру. Линули теплі слова на адресу творчої родини від заступника директора Олени Пелех, викладачів  Валентини Залуніної та Лесі Дембровської, соціального педагога Оксани Бистричан, художника Юрія Донських.

   Усі, хто бажає долучитися до прекрасного, відвідайте виставку, яка відкрита протягом місяця.

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь