День пам'яті

25 вересня викладачі та студенти коледжу, зібравшись на жалобну лінійку, вшанували пам’ять випускника, загиблого при виконанні військового обов’язку в зоні АТО,  Івана Пасевича і всіх волинян, справжніх українців, які віддали життя, захищаючи нашу незалежність.

  У зворушливому виступі директора коледжу Савельєва Миколи Григоровича, який запропонував віддати шану пам’яті нашому випускнику, зосередивши увагу на тому, що на Донбасі і далі продовжують гинути військові та мирні жителі. Не проходить жодного дня, щоб донецькі та луганські терористи, озброєні Росією, не обстрілювали українські позиції. На думку керівника та з ініціативи  голови студентського профкому Карпук Тамари Анастасіївни, студентської ради, працівниками та студентами коледжу впродовж трьох тижнів вересня було зібрано 11 333 гривні. На ці кошти придбали бензопили, набори засобів індивідуальної гігієни для вояків АТО.

   Микола Григорович висловив щиру вдячність підприємцям Віктору Пасальському та Валерію Зінкевичу, які надали суттєву знижку на придбані товари.

   У лінійці взяли участь голова студентської ради Олена Борис, голова Володимир-Волинського комітету з допомоги військовослужбовцям та їхнім сім’ям, заступник міського голови Олег Свідерський, та боєць І-го батальйону територіальної оборони Ігор Журавель.

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь