Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Барви Поділля»

 У м.Хмельницькому 29.05.2014р.  пройшов всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Барви Поділля».
На сцені актового залу Хмельницького національного університету представили власні моделі студенти кафедри дизайну університету та інших вищих учбових закладів України – Полтави, Тернополя, Львова, Мукачевого, Калинівки. Цього року взяли участь у конкурсі «Барви Поділля» студенти 4 курсу групи Т Володимир-Волинського педагогічного коледжу, які підготували колекції одягу в етно стилі. Колекція «Мальовнича Україна», автор якої Шворак Ольга, керівник Клюд Олена Валеріївна була відібрана у фінал конкурсу.
  За традицією, майбутні модельєри змагалися у трьох номінаціях: «Власний погляд» – авторське бачення актуальних тенденцій у моді, «Фольк» – етніка народів світу у сучасному одязі, «Є ідея» – експериментальна, арт-мода з використанням нетрадиційних матеріалів.
Глядачів приємно вразила різноманітність колекцій та політ фантазії молодих дизайнерів. Конкурс «Барви Поділля», на відміну від більшості подібних конкурсів у фешн-індустрії, протягом років залишається відкритою та демократичною культурною подією для всіх, хто намагається бути на хвилі сучасних тенденцій у моді, – сказала незмінний організатор фестивалю, завідувач кафедри дизайну Хмельницького національного універститету Ірина Баннова.
 Поважне журі, яке складалося з представників мистецьких кіл різних міст України, довго не могло визначитися із переможцями. Дипломами І ступеня нагородили колекції «Слов’янське коріння» в номінації «Фолк», «Завідьки» в номінації «Власний погляд», «Паванна» в номінації «Є ідея». Гран-прі отримала колекція студентки Хмельницького національного університету «Комфорт Сіті»

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь