Олімпіада з англійської мови

 10 лютого цикловою комісією викладачів іноземних мов та методики викладання іноземної мови   було проведено олімпіаду з англійської мови серед студентів 2-го курсу.

   Завдання олімпіади включали тести на перевірку мовної та мовленнєвої компетенцій.  Всі учасники продемонстрували вміння керувати своїм мовленням та структурувати його за допомогою тематичної організації,  зв’язності, логічної організації.

   

Завдання аудіювання найкраще виконав студент 2-А Федорук  Максим – його результат 10 балів з 12 можливих,  завдання читання – Пелех Ірина  (2-Г) та Міщук Соломія (2-Г) з результатом 5 балів з 5. У граматиці англійської мови краще всіх розбирається Ющук Анна (2-Г) – її результат 15 балів з 15 можливих. На думку журі в складі викладачів іноземної мови А.А.Левицької, О.М.Бігуна, С.С.Кирпи найцікавіші, найоригінальніші, найповніші повідомлення на запропоновану комунікативну ситуацію прозвучали від Морозюк Тетяни (2-В), Пелех Ірини (2-Г) та Міщук Соломії (2-Г).

   В цілому, за результатами виконання всіх завдань олімпіади найбільшу кількість балів набрала Пелех Ірина (2-Г) – 39 з 44 можливих, яка й посіла місце. Лише 1 балом поступилася їй Міщук Соломія (2-Г) – 38 балів – 2 місце.  3 місце з результатом у 35 балів зайняла Ющук Анна (2-Г).

Вітаємо переможців! Бажаємо подальших успіхів в оволодінні англійською мовою!

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь