Передача картин волонтерам

 Червона риска, яка відзначила закінчення першого навчального семестру. Яким буде другий, і в яких умовах прийдеться працювати, покаже час, а нині ж - з Всесвітнім днем волонтера!

       ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА!

   Студенти ВКНЗ "Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю. Кримського"долучилися до волонтерського руху Волині! Сьогодні, логічним завершенням акції «З Україною у душах», стала передача представникам Ковельський центр допомоги 51 ОМБР усього, що було виготовлено, зібрано і придбано протягом акції. Студенти-художники передали волонтерам 150 живописних картин для благодійного аукціону; студенти-трудовики – 300 конвертів-вишиванок, які так припали до душі нашим воякам АТО та меценатам; а також придбаних, на зібрані усіма студентами коледжу кошти, 200 зимових «балаклав» та близько сотні батарейок для обладнання військових. 
    Особливу подяку студенти висловили підприємцям міста: Федору Хомюку, працівники якого не лише вдень, а й вночі працювали над виконанням студентського замовлення на «балаклави», що були поставлені вчасно, у повному обсязі та за ціною матеріалу, використаного на їх виготовлення; а також Володимиру Кравчуку, власнику Мистецької крамниці, який безкоштовно надав полотна для написання картин для благодійного аукціону.

       Зі словами вдячності до студентів звернулися:
Наталія Соколова, яка щиро подякувала за ту системну підтримку, яку студенти надають воякам на Сході України. Відзначила, що Володимир-Волинський педагогічний коледж є найактивнішим у цій справі, жваво підтримує ініціативи ковельчан та виступає зі своїми проектами. Наталія також повідомила, що вчора у Верховній Раді України отримала згоду Дмитра Яроша на розміщення його автографу на картинах, написаних студентами, для збільшення їх вартості у час благодійного аукціону.
    Солдат новоствореної 14 бригади Олександр Кравчук розповів присутнім про той непростий шлях, який пройшла багатостраждальна 51 бригада від Волновахи до Іловайська. Приголомшив студентів тим, що у цивільному житті він є банківським працівником, керівником одного з напрямків діяльності його банку, а на війну пішов звичайним рядовим... 
      На пропозицію Олександра зібрання завершили виконанням Державного гімну України.
      Пам′ятаймо – разом ми сила! Слава Україні! Слава Героям!