Дрони для 55-го окремого батальйону з нагоди Дня Вчителя

Сьогодні, 25 жовтня 2023 року,   по-справжньому знаковий для  нашого коледжу день. Завершився місячний марафон «Дрони для 55-го окремого батальйону з нагоди Дня Вчителя». З ініціативи трьох Волинських навчальних закладів: Володимирського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського, Нововолинського електромеханічного коледжу та Володимирського фахового коледжу  - був організований збір коштів на придбання дронів-камікадзе для наших воїнів.

Спочатку була поставлена мета  - 10 пристроїв (вартість одного складала 18 тисяч гривень). Проте ентузіазм, з яким наші освітянські громади поставилися до цієї ідеї (педагоги  відмовилися від щорічної винагороди до Дня вчителя, до справи доєднався обслуговчий персонал, вагому підтримку надали здобувачі освіти) дозволив   упродовж місяця  зібрати 360 тисяч !!! Було придбано 20 дронів.

Дані пристрої розробили  українські інженери з Вінниці.  Кожен елемент, кожна характеристика узгоджувались у тісній співпраці з військовими.   

Щоб передати устаткування для знищення ворога  зібралися керівники закладів освіти Микола Савельєв, Олександр Коновалюк, Олександр Ільїн. Вони висловили щиру вдячність нашим військовим за патріотизм, силу духу та любов до рідної землі. Військовослужбовці 55-го окремого батальйону та капелан церкви Скинія  Павло Гаврилюк в свою чергу подякували освітянам за такі необхідні пристрої, що сподіваємось, прискорять нашу перемогу!!!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!!