Разом до перемоги

Дрони для 55-го окремого батальйону з нагоди Дня Вчителя

Сьогодні, 25 жовтня 2023 року,   по-справжньому знаковий для  нашого коледжу день. Завершився місячний марафон «Дрони для 55-го окремого батальйону з нагоди Дня Вчителя».

Захист України в коледжі: контрольні вправи зі стрільби з АК-74

Захист Батьківщини - завжди відповідальна справа. І стосується вона не тільки військових, а й кожного з нас. Важливо мати відповідну підготовку. 11.05 студенти Володимир- Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А. Ю. Кримського мали змогу брати участь в контрольних вправах стрільби з автомата АК-74 на території стрільбища.

День здоров'я пройшов корисно, цікаво та результативно!

2 травня на стадіоні «Олімп» був проведений «День здоров’я» для студентів та викладачів Володимирського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського.

Виховний захід "Стежками Великого Кобзаря"

В четвер 9 березня 2023 року до Дня народження Тараса Григоровича Шевченка в коледжі був організований тематичний виховний захід.

Низький уклін усім причетним до неймовірного дійства на сцені Володимирського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського: студентам, викладачам, працівникам, гостям!

Єднаймо душі словом Кобзаря!

Володимир-Волинський педагогічний фаховий коледж ім. А.Ю.Кримського, разом із закладами вищої та фахової передвищої освіти України, приєднався до онлайн-марафону "Єднаймо душі словом Кобзаря!".

З нагоди свята ЗСУ, коледж передав подарунків для перемоги на 150 тисяч гривень

Українська армія – сила і гордість нашої Батьківщини. День Збройних сил України – одне з найважливіших свят особливо тепер, у час повномасштабного вторгнення, коли ми змушенні відстоювати свою Незалежність, адже ЗСУ зараз є нашою опорою.

В коледжі відбувся психологічний тренінг щодо запобігання та протидії домашньому насильству в умовах воєнного стану в Україні

Із запровадженням воєнного стану в Україні з 24 лютого 2022 року життя українців докорінно змінилося. З’явились нові проблеми та завдання: захистити себе, своїх близьких, відновити втрачене майно, пристосуватись до нових умов проживання тощо. Певні проблеми відійшли на другий план, а інші – загострилися. Серед них: домашнє насильство.

Сторінки