Разом до перемоги

Коледж ярмаркував для допомоги на ЗСУ

У  Центрі культурних послуг Володимира 25 квітня відбувся благодійний ярмарок, який організували і провели викладачі та студенти коледжу.

Допомагати фронту будемо до перемоги!

23 квітня 2024 року директор коледжу Микола Савєльєв взяв участь у нараді Волинської обласної ради, яка проходила під гаслом "Допомагати фронту будемо до перемоги!".

В коледжі відкрили КАБІНЕТ БЕЗПЕКИ

19 січня у коледжі розпочав роботу кабінет безпеки. Коли в країні триває війна, коли російський загарбник не нехтує жодними методами, щоб знищити Україну, ми маємо бути готовими до таких викликів!

З Новим 2024 роком!

Шановне товариство!

Добігає до завершення сумний, складний, непересічний 2023 рік. Завдяки нашим славним захисникам коледж продовжував працювати. Ми проводили заняття, здійснили випуск і успішно провели набір нових студентів. Нам було не просто. Колись дистанційно, а колись очно, часто під звуки повітряних тривог, а інколи й прихиливши коліна перед нашими загиблими на полі бою захисниками, ми продовжували працювати і не переставали молитися за нашу швидку й беззаперечну Перемогу!

Портативні зарядні станції для 14 окремої механізованої бригади імені Романа Великого з нагоди Дня коледжу

У листопаді 2023 року з ініціативи Миколи Савельєва, директора коледжу, та Тамари Карпук, голови студентського профкому, під гаслом " За розмінувану Україну" були проведені благодійні заходи: студентський ярмарок та конкурс " Осіння фантазія".

Дрони для 55-го окремого батальйону з нагоди Дня Вчителя

Сьогодні, 25 жовтня 2023 року,   по-справжньому знаковий для  нашого коледжу день. Завершився місячний марафон «Дрони для 55-го окремого батальйону з нагоди Дня Вчителя».

Захист України в коледжі: контрольні вправи зі стрільби з АК-74

Захист Батьківщини - завжди відповідальна справа. І стосується вона не тільки військових, а й кожного з нас. Важливо мати відповідну підготовку. 11.05 студенти Володимир- Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А. Ю. Кримського мали змогу брати участь в контрольних вправах стрільби з автомата АК-74 на території стрільбища.

День здоров'я пройшов корисно, цікаво та результативно!

2 травня на стадіоні «Олімп» був проведений «День здоров’я» для студентів та викладачів Володимирського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського.

Виховний захід "Стежками Великого Кобзаря"

В четвер 9 березня 2023 року до Дня народження Тараса Григоровича Шевченка в коледжі був організований тематичний виховний захід.

Низький уклін усім причетним до неймовірного дійства на сцені Володимирського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського: студентам, викладачам, працівникам, гостям!

Сторінки