День здоров'я пройшов корисно, цікаво та результативно!

2 травня на стадіоні «Олімп» був проведений «День здоров’я» для студентів та викладачів Володимирського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського.

Метою даного заходу були популяризація фізичної культури та спорту, агітація здорового способу життя, залучення студентства та працівників коледжу до активної рухової діяльності та відпочинку.

Слід зазначити, що даний захід став наймасовішим заходом коледжу за останні роки, в якому брали участь близько тисячі студентів та викладачів закладу.

На церемонії відкриття хвилиною мовчання було вшановано всіх полеглих у війні за Україну та український народ воїнів, а також висловлено подяку Збройним Силам України за можливість проведення даних заходів. Окрім того, було зібрано благодійні кошти, які були перераховані на рахунок 55 бригади 100 батальйону територіальної оборони, який виконує бойові завдання на сході нашої країни.

На початку заходу викладачі з «Скрипучої Юності» та адміністрації коледжу виконали танець та пісню «Небесна блакить», після чого «Скрипуча Юність» завела студентство коледжу своїм флешмобом.

Окрім того, свої флешмоби представляли майже всі студентські групи, до виконання яких приєднувалось практично все студентство та викладачі коледжу.

Що ж до спортивної складової заходу, вона складалася з 4 естафет: 1 – спортивна естафета з м'ячами; 2 – естафета «Флорбол»; 3 – естафета «Невідомий шлях»; 4 – математична естафета.

Окремим видом змагань було перетягування канату. До того ж, саме цей вид став найбільш глядацьким, емоційним та «запеклим» по боротьбі команд.

У спортивних змаганнях брали участь сім команд, а саме, шість команд, сформованих із студентів відділень «Початкової освіти», «Дошкільної освіти», «Образотворчого мистецтва», «Діловодства», «Цифрових технологій», «Трудового навчання та технологій». Сьомою стала команда викладачів.

За підсумками змагань третє місце здобула команда викладачів, друге місце за студентами відділення «Початкової освіти», перше місце зайняли студенти відділення «Трудового навчання та технологій».

За окремим видом змагань, перетягування канату, переможцями стали студенти відділення «Образотворчого мистецтва», які в фінальній сутичці у важкій боротьбі «перетягнули» команду студентів відділення «Початкової освіти».

На завершення заходу всі команди, призери та переможці були нагороджені солодкими подарунками від студентського профкому та перехідними кубками.

Циклова комісія природничих дисциплін, фізичного виховання та окремих методик висловлює подяку за активну участь у «Дні здоров’я» всім студентам та викладачам коледжу.

Окрема подяка висловлюється голові студентського профкому в особі Карпук Тамари Анастасівни та всім студенткам 3-Б групи, які були безпосередньо задіяні в організації та проведенні даного заходу.

Циклова комісія природничих дисциплін,

фізичного виховання та окремих методик