До Дня коледжу студенти з викладачами зібрали для ЗСУ понад 50000 гривень

Переглянути фотозвіт

Цьогоріч відзначення Дня коледжу наші студенти запам’ятають на десятки років та будуть розповідати своїм дітям та онукам, адже заходи були організовані під гаслом «Наблизимо перемогу!».

Що ж можуть зробити зараз студенти, неповнолітні молоді люди в умовах війни? Наша молодь незламна та непереможна: «Боролись! Боремось! Поборемо!»

В межах святкування Дня коледжу були організовані заходи: аукціон  "Педагогічна щедрість”, благодійний ярмарок: “Боролись! Боремось! Поборемо!”, тематичні флешмоби студентських груп, конкурс костюмів з природних та підручних матеріалів "Осіння фантазія".

Щиро вдячні батькам, родичам та самим студентам, які наготували та потім розпродали всі смаколики: вареники, салатики, соління… Виручені кошти зібрали у скриню благодійності для наших ЗСУ.

А конкурс костюмів з природних та підручних матеріалів «Осіння фантазія» здійняв фурор серед глядачів. Лунали патріотичні пісні, підбадьорюючі флешмоби… Тобто все, що вже стало багаторічною традицією коледжу.

За один день було зібрано понад 50 тисяч гривень!

За умов безпеки та змішаного навчання не всі взяли участь у такому дійстві. Незабаром очікуємо 2 туру. Тому долучайтесь активніше! Приходьте, підтримуйте, просто донатьте (можна скинути на карту гроші) ЗСУ. Нашим студентам це дуже важливо: бути корисними, причетними до наближення перемоги.

Фотоальбом: