Квадрокоптер для перемоги

Восьмий рік поспіль триває війна… Восьмий рік мужньо боронять рубежі Батьківщини наші безстрашні захисники і захисниці. З початком повномасштабного вторгнення агресора усі ще раз зрозуміли: лише спільна підтримка відважних бійців гарантує беззаперечну перемогу.

З безмежною вдячністю воїнам та непохитною вірою у Збройні сили України колектив Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А. Ю. Кримського, відзначаючи День працівника освіти, ініціював збір коштів на придбання квадрокоптера для бійців 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого!

Впродовж двох тижнів працівники, студенти та випускники зібрали 87 тисяч гривень. Найбільший внесок у 60 тисяч зробив профспілковий комітет працівників коледжу. Долучилися до збору коштів працівники виконавчого комітету Володимирської міської ради та додали ще 20 тисяч гривень.

Сьогодні, 13 жовтня, придбане обладнання було передане міському голові Ігор Пальонка, який вже завтра, в День захисників та захисниць України, передасть його бійцям 14 ОМБ, які перебувають на передовій.

Разом з квадрокоптером воїнам передали листівки зі словами вдячності та підтримки від студентів коледжу.

Щира вдячність усім, хто зробив свій посильний внесок у Перемогу!

Разом ми - сильні!

Ми обов’язково переможемо!

Слава захисникам і захисницям України!

Як було повідомлено пізніше наші подарунки доїхали до адресатів!

Слава ЗСУ!