З нагоди свята ЗСУ, коледж передав подарунків для перемоги на 150 тисяч гривень

Українська армія – сила і гордість нашої Батьківщини. День Збройних сил України – одне з найважливіших свят особливо тепер, у час повномасштабного вторгнення, коли ми змушенні відстоювати свою Незалежність, адже ЗСУ зараз є нашою опорою.

З безмежною вдячністю воїнам та непохитною вірою у Збройні сили України колектив та студенти Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А. Ю. Кримського, відзначаючи 83 річницю закладу, ініціювали збір коштів на благодійному ярмарку «Боролись! Боремось! Поборемо!» та зібрали 150 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ. За ці гроші було вирішено придбати портативну електростанцію, два комплекти запасних акумуляторів для квадрокоптерів, 42 комплекти термобілизни, 100 флісових шапок. З особливою любов’ю та вірою в перемогу студенти власноруч виготовили обереги для захисників.

З нагоди свята усе закуплене передали представникам 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, що завітали в гості до коледжу. Уже завтра всі подарунки поїдуть на передову.

Дорогі захисники, наші любі хлопці й дівчата! Ви- хранителі спокою та мирного неба над головою. Завдяки Вам, ми маємо змогу працювати, виховувати молоде покоління, розвивати державу.

Від щирого серця бажаємо Вам міцних сил і незламної віри, бравих ідей і добрих надій, впевнених планів і обов’язкової удачі, незгасного оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань!

Разом ми сильні!

Ми обов’язково переможемо!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!